آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام
متاسفانه زبانم از پایه یا همون دبیرستان ضعیف بود -بهتره بگم صفر بودم و اصلا یه صفحه هم نمی خوندم و یه جلسه هم سر کلاس هاش نمی نشستم و شانسکی هم قبول میشدم
الان هم اگه کلماتی بلد باشم به لطف کامپیوتر و اینترنته
در حال حاضر نیاز به یک مجموعه کلی دارم که قواعد یا گرامر رو از همون پایه اموزش بده اون هم به زبان فارسی - من رو با لغات اشنا بکنه - لغات تخصصی مورد نظرم مثل لغات به کار رفته در کتاب های الکترونیک و فیزیک هم داشته باشه در اخر بتونم بعد از تلاش و تمرین های زیاد داستان یا روزنامه بخونم و تا حدی مکالمه هم داشته باشم

سایت های خیلی زیادی رو مطالعه کردم - مجموعه های خیلی بزرگی برای دانلود گذاشتن ولی همشون خارجی هستش واصلا چیزی نمیشه ازشون سر در اورد
حالا از شما میخام لطف بکنید و من رو راهنمایی بکنید - در اولویت اول نرم افزار های اموزشی فارسی و قوی رایگان رو معرفی بکنید - حالا اگه پولی هم باشن مشکلی ندارم ولی فقط حتما باید فارسی باشه و بتونه من رو حسابی راه بندازه

سپاسگذارم

ahnor

کاربر
2008-11-30
36
87
سلام دوست عزیز
شما اگه از گوشی اندرویدی استفاده می کنید میتونید نرم افزار آنکی دروید رو نصب کنید که در حقیقت فلش کارت هست و اگه در مورد اون جستجو کنید مطلب وجود داره و همین طور مجموعه نصرت برای شروع خوبه

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست عزیز بهتره حقیقت یادگیری زبان انگلیسی رو بهت بگم
دوره هرچی نرم افزار آموزشی زبان رو خط بکش چه فارسی چه انگلیسی
برو کلاس زبان ثبت نام کن
Top Notch

8 ماهی فکر می کنم طول می کشه
اونوقت خودم بهت ادامه مسیر رو می گم
وقتت رو هم به متد های نصرت و انگلیسی در خواب و فلش کار و ... طلف نکن!!!

arash&l

کاربر
2013-09-29
84
235
سلام
کتاب گرامر کاربردی از محمد مهدی خادم زاده هست که گرامر رو از صفر شروع میکنه تا پیشرفته کتاب خوبیه که مثال و تمرینات زیادی داره به درد من که خورد البته من یه فصلش رو بیشتر نخوندم.شامل سه فصل دوره راهنمایی . دوره دبیرستان و پیشرفته هست من خودم قبل این کتاب زبانم از زیر صفر هم یه چیزی اون ورتر بودم.ولی برای کامات و معنی باید دنبال یه منبع دیگه باشی.نصرت بد نیست
با تشکر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
اگه میخوای انگلیسی یاد بگیری و هدفت هم مکالمه و خوندن و شنیدن مطالب انگلیسی است زیاد وقتت رو صرف یادگیری گرامر و دستور زبان نکن . فقط روی اموزش مکالمه زبان تمرکز کن زود یاد میگیری اگه بخوای گرامر رو بخونی اموزش یادگیری تو زمان زیادی میبره و شاید هم نیمه راه منصرف و خسته بشی

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
افرین دوستان
نظراتتون عالی بود
دوست دارم بقیه دوستان هم شروع بکنند
خودم یکم سرچ کردم به این نرم افزار رسیدم خودتون ببینید فک کنم متوجه میشید چی داره
قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی - SWEET ENGLISH
مکالمه - گرامر و خیلی امکانات دیگر - یه امکان جالبی که داره اینه که یه داستان یا جمله بت میده وتو باید تلفظش کنی اگه اشتباه تلفظ کنی بت خطا میده و میگه کجا اشتباه تلفظ میکنی
پبشنهاد میکنم فیلم رو ببینید

-------------------------------
جناب Masoud_Y تقریبا میشه گفت پیشنهاد خوبی دادن
به طور مثال - بنده عرب زبان هستم - وقتی برای اولین بار کتب عربی رو دستم گرفتم خیلی راحت بودم خیلی خوب تونستم زود گرامر و قواعدش رو یاد بگیرم -
ولی الان قضیه فرق میکنه و نمیتونم به همین راحتی مکالمه رو ترجمه کنم
نیاز به تجزیه و تحلیل مکالمات دارم
به قول معروف پله پله باید پیش رفت
---------------------------
اون دوستمون هم که گفتن فقط زبان کده
تقریبا میشه گفت راه خوبی رو اعلام کردن - ولی متاسفانه موقعیت بنده طوریه که نمیتونم سر کلاس برم

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
افرین دوستان
نظراتتون عالی بود
خودم یکم سرچ کردم به این نرم افزار رسیدم خودتون ببینید فک کنم متوجه میشید چی داره
مکالمه - گرامر و خیلی امکانات دیگر - یه امکان جالبی که داره اینه که یه داستان یا جمله بت میده وتو باید تلفظش کنی اگه اشتباه تلفظ کنی بت خطا میده و میگه کجا اشتباه تلفظ میکنی

به طور مثال - بنده عرب زبان هستم - وقتی برای اولین بار کتب عربی رو دستم گرفتم خیلی راحت بودم خیلی خوب تونستم زود گرامر و قواعدش رو یاد بگیرم -
تقریبا میشه گفت راه خوبی رو اعلام کردن - ولی متاسفانه موقعیت بنده طوریه که نمیتونم سر کلاس برم

البته نرم افزار Tell Me More 10 هم جالب است و هم خیلی خوب و حرفه ای با یک جستجو در اینترنت میتونی پیداش کنی و اگه سرعت اینترنتت بالا باشه میتونی دانلود کنی ظرفیتش 4.5 گیگ است برخی از مشخصات اون به شرح زیر است

نام کامل این نرم افزار ، Tell Me More Performance 10 English 10 Levels میباشد.

برخی از قابلیت های مهم نرم افزار Tell Me More 10 عبارتند از :
- بیش از 2 هزار ساعت آموزش چند رسانه ای (مالتی مدیا) در قالب ده Level مقدماتی تا پیشرفته
- امکان انتخاب لهجه American یا British
- ارائه 10 ساعت فیلم آموزشی در بین Level های مختلف
- بیش از 11 هزار تمرین سرگرم کننده برای آموزش زبان انگلیسی
- برگزاری آزمون و ارائه روند پیشرفت کاربر
- قابلیت مکالمه دو طرفه کاربر با نرم افزار، و تشخیص صوتی اشتباهات تلفظ کاربر
- امکان جداسازی فایل های صوتی مکالمه و گوش دادن به آنها در موبایل و MP3 Player

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
افرین دوستان
نظراتتون عالی بود

اگه زبان کده نمی تونی بری بهتره با دیدن فیلم های زیر نویس دار و پیدا کردن lyrics ترانه هایی که دوست داری ادامه بدی
سراغ گرامر اصلا نرو !!

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
نرم افزار رو گذاشتم تو لیست دانلود - ممنونم
ببینید دوست عزیز - حرف شما درسته -
من فلش کارت خالی دارم - و ترجمه گوگل هم به خوبی کار میکنه - شروع کردم به یاد گیری کلمات - حدود پونصد کلمه نوشتم ولی بعدا به یه نکته خیلی مهم پی بردم - این که کلمات در جملات معناهای مختلفی دارند
مثلا کلمه Mean یک بار معنای قصد داشتن است - ولی یک بار دیگه در داخل جمله معنای منظور داشتن داره
برای من نکته خیلی مهمیه
بعد از اینکه به این مشکل برخوردم - تصمیم رو عوض کردم - شوع به خواندن جمله و یا داستان های کوتاه کردم
تقریبا حرکت خوبی انجام دادم
ولی و بعد از خواندن چند داستان باز به مشکلی خوردم - مثل چه مواقعی به کلمات S جمع میدیم - مثلا it و That توی جملات به معنای آن هستش - خب حالا چه مواقعی از It و چه مواقعی از That استفاده کنم
یقیقا گرامر به درد میخوره
برای اصطلاحات عامیانه لینک زیر رو پیدا کردم
Forums - Idiom/Slang of the Day (اصطلاحات عامیانه با عكس)
برای فیلم - بنده نزدیک به سی سریال کره ای با زیر نویس رو دیدم - میانگین هر سریال 50 ساعت بود - بعد از دیدن این همه سریال کلمات خیلی جزیی یاد گرفتم
نزدیک به 10 تا سریال هالیوودی هم با زیر نویس هم نگاه کردم - عمریست که از شبکه های M B C فیلم های زیر نویس عربی و فارسی نگاه کردم ولی چنان فایده ای نداشت

دو تا از مشتریانم زبان کنده میرن - یکیشون بعد از 4 ترم و یکی هم بعد از 6 ترم تازه بهشون میگفتن برید فقط به صدای فیلم ها گوش بدید

باز پیشنهاد میکنم به این لینک نگاهی بدازید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sohil62

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
به نظر من برای اینکه انگیزه کافی برای ادامه داشته باشی ، بهتره بری کلاس.اما اگر می‌خوای در خانه یاد بگیری قضیه جداست. بهترین نرم افزاری که برای این کار وجود داره Rosseta Stone است. من خودم چند ماهیه که دارم با این روش زبان یاد می گیرم. این برنامه تمام مهارت های زبان رو داره: تلفظ. گرامر. مکالمه، خواندن و نوشتن و . .قبلا خیلی روش ها رو امتحان کردم و اما هیچ وقت صبر و حوصله ادامع دادن رو نداشتم .اما این روش با جذابیتی که داره انگیزه کافی برای یادگرفتن زبان رو بهت میده.برنامه ۵ سطح و هر سطح ۴ بخش و هر بخش ۴ درس داره.
جالبه بدونید نسخه اصلی برنامه (با سه سطح) نزدیک به ۳۰۰ دلار قیمت داره. همچنین جایی خواندم که سربازان آمریکایی مستقر در عراق با این برنامه زبان عربی یاد می گرفتن.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

بالا