آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب بدون مشکل و حساس به طلا

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
سلام دوستان
بنده میخام یه فلز یاب بسازم که بتونه قطعات کوچک طلا رو حداقل در 1 متری تشخیص بده
باور کنید بخش فلزیاب رو زیر و رو کردم هر مداری یه مشکل داره

یکی قویه ولی به طلا حساس نیست
یکی دمو هست
یکی دیگه گفته شده قویه ولی سازندگان عملا بعد از ساختن دیدن خیلی ضعیفتره یا اصلا مشکل داره

و ...

خواهشن اگر کسی یه مدار حساس به طلا درست و حسابی سراغ داره معرفی کنه
در ضمن آیا میشه مداراتی را که از میکرو استفاده نمیکنند با میکرویی که خودمان برنامه ریزی و به مدار اضافه میکنیم قوی تر و حساس تر کرد؟
و یه سوال دیگه که و شاید خنده دار :
حالا که به یه مدار قوی دسترسی نداریم آیا با تکرار بلوک ها در یک فلزیاب معمولی نمیشه قدرتشو افزایش داد؟
ترکیب همزمان چند فلزیاب چی؟

همین اتفاقی که در مورد پردازنده های چند هسته ای افتاده و به جای بالا یردن فرکانس پردازنده اومدن چند تا پردازنده گذاشتن........
حسم میگه شدنیه......
:congratulatory:
با تشکر

آخرین ویرایش:

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
با درود و وقت بخیر . با توجه به این که دستگاهی که شما میخواهید بسازید دستگاه دستساز یا آماتور نیست در ضمن با شرایطی من دیدم !! اگر کسی داشت جهت فروش ارائه میکرد . شما اگر همچین دستگاهی رو ساختین یا پیداکردین حتما عنوان سوپر فلزیاب برازنده آن خواهد بود که بدون مشکل قطعه کوچک طلا رو سنس کنه اون هم تو یک متری ! اون هم حداقل !! در ضمن با اظافه کردن بلوکهای تقویتی باید در نظر داشت همان مقدار که سیگنال مربوط به دستگاه رو تقویت میکنیم هارمونیکها و نویزهای دیگر رو هم تقویت میکنیم شاید با بالا بردن اندوکتانس کوئل و ولتاژ مانند ماینر 4 باعث افزایش برد شوند ( عرض من فایل برنامه اصلی هستش نه محدود شده فعلی که اکثر سایتها منتشر کردند) اما برنامه نویسی میخواهد که ضمن آشنا بودن به مفاهیم و اصول فلزیاب برنامه نویس هم باشد یعنی هم مسلط به سخت افزار و هم نرم افزار و کلی هم زمان برای تست و آزمایش و کلی هم هزینه برای ساخت ..............عقیده شخصی من محال بودن درخواست شماست !

آخرین ویرایش:

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
کدامیک از ایده های تکرار بلوک ها ، میکرو ، ترکیب چند فلزیاب به نظرتون عملی هستن؟

آخرین ویرایش:

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
کسی نیست جواب بده
دوستان هر کسی هر چی فکر میکنه لطفا بگه
با تشکر.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
کسی نظری نداشت؟
کسی نیست جواب بده
دوستان هر کسی هر چی فکر میکنه لطفا بگه
با تشکر.

:congratulatory:

دوست عزیز قبل از استفاده از انجمن قوانین را مطالعه نمایید!!.اولا از ایجاد تاپیک های بی مورد و بیش از حد خودداری کنید و همچنین زمانی که سوالی می پرسید شکیبا باشید و صبر کنید تا پاسخی دریافت کنید و پشت سر هم پست هایی مانند"کسی نبود جواب بده؟" "و .... ندهید.
در صورت تکرار اخطار کتبی دریافت می کنید و با سه اخطار از انجمن اخراج خواهید شد.

آخرین ویرایش:

bina

کاربر
2008-11-08
11
16
سلام دوستان
w_mirzaii عزيز بعيد ميدونم چيزي كه ميخواي پيدا كني.
بيشتر فلزيابها هرقدر هم به طلا حساس باش نميتونن بيش از 40 سانت اونو سنس كنن.
البته اونم از نوع شركتي.
بهرحال موفق باشي

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
فکر کنم ساخت فلزیاب کاربردی رو باید فراموشش کنم
فعلا دارم روی ردیاب و شاقول کار میکنم........
یا حق

بالا