آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پیغام خطای عدم موفقیت در دوربین s3 mini

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
با سلام خدمت اساتید محترم

من یه مشکلی در گوشی s3 mini سامسونگ دارم
مشکل اینه که وقتی دوربین گوشی را به حالت فیلمبرداری میزارم تا فیلم بگیرم وقتی دکمه شروع را فشار میدم تا ضبط کنه پیغام خطای "عدم موفقیت در دوربین " را میده و از دوربین میاد بیرون و وقتی که گوشی را خاموش و روشن میکنم یا ریستارت میکنم درست میشه میخاستم ببینم که مشکل از چی میتونه باشه

با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
عنوان شما اصلاح شد. لطفا مشکل رو در خود عنوان ذکر کنید. از بیان به صورت کلی مشکل در دوربین و عناوین مشابه خود داری کنید.
در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید
با تشکر

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
از دوستان کسی نیست که راهنمایی کنه

ممنون

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز اگر توی عکس برداری این مشکل رو نداره و فقط توی فیلم برداری انجوری میشه میتونه نرم افزاری باشه اگر برنامه خاصی برای فیلن برداری نصب کردید پاک کنید یک بار گوشی رو ریست کنید به حالت کارخانه اگر درست نشد با یک رام استوک فلش کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
من گوشی را ریست کردم چند روز درست شده ولی بعد چند روز دوباره پیغام خطا میده
میشه راهنمایی کنید که چطوری فلش کنم و ایا با این کار درست میشه

• Like

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
با سلام

من یه مدت پیش این مشکل را داشتم و گفتن که فلش بزنم
حالا بعد از فلش زدن هم دوباره این مشکل را دارم و در هنگام ضبط فیلم خطا میده ولی اگر گوشی را یه بار خاموش و روشن کنم
درست میشه

لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم

با تشکر

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر بعد از فلش زدن باز هم این مشکل را دارید دو حالت داره یا شما برنامه ای نصب میکنید که این مشکل را به وجود میاورد یا مشکل سخت افزاری داره. برای اینکه متوجه بشین باید بعد از ریست کارخانه هیچ برنامه ای تا مدتی نصب نکنید تا ببینید باز پیام میده یا نه.
برای حل مشکل سخت افزاری هم متأسفانه من تخصص نرم افزار فقط دارم مدیران تعمیرکارمون شاید بتونن بیشتر کمک کنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nima20-20

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
از دوستانی که با سخت افزار این مدل گوشی ها اشنایی دارن لطفا کمک کنن که چطوری میشح حلش کرد؟

یه سوال اگه سخت افزاری باشه اصولا باید عکس هم نگیره ولی فقط تو قسمت فیلمبرداری مشکل داره

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
برای شروع کار سخت افزاری اگر با باز کردن گوشی اشنایی داری یک بار دوربین رواز برد جدا کنید کانکتور و کانکشن رو تمیز کنید دوباره تست کنید تا از رو نقشه بررسی کنیم با هم برای باز کردنم اگه اشنایی نداری توی نت دنبال اسمبلی اند دی اسمبلی این مدل بگرد از روی با دقت باز کنید مخصوصا جدا کردن خود دوربین

بالا