آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کد دیباگر 45 در مادربرد foxconn مدل 45cmx

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

almasoud

کاربر
2007-12-30
14
23
سلام دوستان
یه مین foxconn 45cmx هست که بوق رم میده ولی رم می زاریم دیباگر کد 45 میده و تصویر بالا نمیاد رم رو هم عوض کرد پل شمالی رو هم ریسولد کردم
باز هم مشکل پا بر جاست !!! ؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام
دوست خوبم شما اول اسلات های رم رو چک کنید تا مشکلی از نظر اتصالی یا خارج شدن پین ها نداشته باشید ،با یه رم دیگه و روی اسلات های دیگر هم امتحان کنید .ولتاژهای روی اسلات رم رو چک کنید و از وجود مقادیر 3.3 و 2.5 و Vram ( مقدار نوشته شده بر روی اسلات ) و Vtt ( نصف Vram ) مطمئن شوید .در ضمن فت های اطراف اسلات رم رو هم بررسی کنید و اعلام نتیجه بفرمائید.
موفق باشید

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان
یه مین foxconn 45cmx هست که بوق رم میده ولی رم می زاریم دیباگر کد 45 میده و تصویر بالا نمیاد رم رو هم عوض کرد پل شمالی رو هم ریسولد کردم

دوست عزیز ابتدا فتهای و ایسی کنار اسلاتهای رم را چک کنید و از درست بودن ولتاژ اسلاتهای رم مطمین شوید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

کد 45 یعنی چیپست دیسکانکتی پیدا کرده یا سوخته البته در ای ام دی
شما اول چیپ ها رو چک کن ببین اصلا سلامت هستند بعد ریسولد یا ریبال کن

موفق باشید

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام دوستان

یه مورد مثل شما داشتم
رم ها هم سالم بودن
رم ها رو بیرون آوردم
چند بار روشن کردم مادربرد رو بدون رم
و در نهایت رم ها رو جا زدم رو راه افتاد
البته اسلات رم هم باید تمیز کنی!

2018-03-16
2
0
سلام دوستان عزیز من یک مادربرد فاکسفان X48 سوکت 775 دارم مادربرد خیلی قوی هستش کاملا سالمه و داره کار میکنه اما واسش بعد از کلی تحقیق سی پی یو Q9550 گرفتم که وقتی میزارم روش سی پی یو داغ میشه و رو دیاگر مادربرد کد 54 مزنه و بوق میزنه تصویر نمیده بایوس هم آپدیت کردم کلیر موسم کردم با تینرم تمیز کردم سی پییو رو بنظر شما دوستان مشکل کجاست تو سایت این مادربردم رفتم سی پی یو رو ساپورت میکنه الان باید چیکار کنم به نظر شما؟خیلی ممنون میشم که کمکم کنید مرسی منتظر خبرتون هستم یا علی؟

2018-03-16
2
0
پاسخ : کد دیباگر 54 در مادربرد foxconn مدل X48

سلام دوستان عزیز من یک مادربرد فاکسفان X48 سوکت 775 دارم مادربرد خیلی قوی هستش کاملا سالمه و داره کار میکنه اما واسش بعد از کلی تحقیق سی پی یو Q9550 گرفتم که وقتی میزارم روش سی پی یو داغ میشه و رو دیاگر مادربرد کد 54 مزنه و بوق میزنه تصویر نمیده بایوس هم آپدیت کردم کلیر موسم کردم با تینرم تمیز کردم سی پییو رو بنظر شما دوستان مشکل کجاست تو سایت این مادربردم رفتم سی پی یو رو ساپورت میکنه الان باید چیکار کنم به نظر شما؟خیلی ممنون میشم که کمکم کنید مرسی منتظر خبرتون هستم یا علی؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
پاسخ : کد دیباگر 54 در مادربرد foxconn مدل X48

تاپیک قدیمی بالا نیارید در صورت تکرار بن میشوید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا