آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شاقول جیوه ای - ایده طراحی فلزیاب براساس این شاقول

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
سلام دوستان
بالاخره کتاب شاقول ابن سینا رو گیر اوردم
نکته ی ظریفی که فهمیدم اینه که شاقول ابن سینا و شاقول جیوه ای هیچ ربطی به هم ندارن

شاقول جیوه ای بر اساس قوانین فیزیکی هر چند ناشناخته به سمت جسم نوسان نشون میده،یعنی اگر از یه تکیه گاه آویزان بشه باز حرکت خودش رو داره
شاقول ابن سینا که برنجی هست و جیوه نداره براساس قوانین متافیزیکی که ابن سینا پیدا و چیزی که ابن سینا اسمش رو الهام میزاره و انشتین هم اعتقاد داره مهمترین چیز در زندگی الهام هست کار میکنه و واقعا هم من یه چیزهایی ازش دیدم
اگر مثلا یه انگشتر گم بشه توی مثلا یه باغ میشه با شاقول ابن سینا پیداش کرد ولی برای کشف گنج فکر نمیکنم به کار بیاد
موفق باشید

عبدالخالق

کاربر
2020-09-13
3
2
79
باسلام در رابطه با شاقول جیوه تجربه ای ندارم ولی با شاقول ابن سینا اشنا هستم و عمل کرد اون نیاز به تمرین و ارتباط با خود خودمون دارد که روش کار به این شکل است که شما برای حرکات شمال به جنوب و شرق بغرب شاقول یا هر جیزی که به نخ یا زنجیر اویزان باشد و شما بوسیله او با درون اگاهتون رابطه برقرار کنید جواب بلی یا خیر تعریف میکنید یعنی با درونتون قرار میبندید و در موقع استفاده از شاقول از درونتون سوال میکنید جواب بلی است یا خیر و باتوجه به حرکت شاقول و قراردادی که تعریف کردید بهتون جواب میده و حرکت می کنه وقرارداد باید حتما شمال جنوب و شرق و غرب باشد یا چرخش برای نمیدونم یا نمیتونم بگم .... القصه بنده با اعتقاد عمل کردم و نتیجه عالی بود ولی باید بادل کار کنید و البته که هر چیزی برای هر کسی نیست ادم خودش میخواد
موفق باشیم .

بالا