آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ارور دادن پیغام خطای Runtim Eror در ویندوز 7؟

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
انجام دادم دوست عزیز vhw منتها میخوام دانلود کنم اکسپلور این پیغام رو میده که با این ترمیم کنم البته میشه ویندوز رو عوض کنم منتها میخوام علتشو بدونم که اساسی میخوام حلش کنم حالا پیغام Troubleshooter در کنترل پنل که مشکلات رو نشون میده رفتم و انجام دادم
منتها وقتی عیب رو میگه در Troubleshooterنمیدونم چطور ترمیم کنم internet explorer

Capture.PNG

vhw

کاربر
2012-12-20
60
318
دوست عزیز سلام.
روش صحیح هم همینه چون تعویض ویندور زمان بر هست و ....
روش Troubleshooting جهت عیب یابی به کار میره و ترمیم هم موثر نیست . ولی در پیغام نمایش داده شده در بالا جهت عیب یابی لینکی در دسکتاپ شما ایجاد شده و یا میتونی با کلیک بر روی نوشته زیر خط دارآبی رنگ (internet explorer troubleshooting ) همین پیغام بفهمی مشکل از کجاست .و اگر در ترجمه متن آن مشکل داشتی متن رو در سایت آپلود کن تا راهنمایی شوی.
این مشکل برای دوستان من که کافی نت دارند بارها پیش اومده و با حذف و نصب دوباره این برنامه مشکلشون حل شده.

پیشنهاد میکنم یک نسخه پایین تر از 11 internet explorer رو از سایت های داخلی دانلود کنی(مثلا نسخه شماره 10 یا 9 ) و بعد از دانلود و در هنگام نصب ، ارتباط با اینترنتت رو قطع کن و هنگام نصب مواردی از قبیل کرک و .... را رعایت کن.. موفق باشی دوست من.

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
نسخه ی 10 رو نصب کردم این دفعه که دیگه اصلا اجرا نمیشه
نمیدونم دیگه چی کارش کنم اما اگر راه حلی پیدا شد حتما میگم اعلام میکنم
ممنون از همکاریت دوست عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: setareh18

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
هر چی تلاش کردیم جواب نداد فکر کنم عوض بشه ویندوز جالب اینجاست یکی از دوستان هم در اسکایپ این پیغامو رو داره تا web میده
این پیغام میاد و کلا بسته میشه اسکایپ
اونم باید عوض کنه ویندوز رو

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: setareh18
بالا