آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ارور دادن پیغام خطای Runtim Eror در ویندوز 7؟

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با دروووووووووووود خدمت دوستان
سه روز در گیر این پیغام هستم که اینترنت اکسپلوره رو یا اسکایپ رو میخوام باز کنم این ارور رو میده که
در عکس پایین مشاهده میکنید
و برنامه های همچون
Microsoft Visual C++2010 Redistributable Package
و ورژن های 2008
2010
2013
نصب کردم ولی جواب نداد

Capture.PNG

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
از دوستان عزیز کسی نیست که با این مشکل مواجه شده شده در صورت امکان یه لطفی کنید یه همکاری کنید
با تشکرررررررررررررر

• Like

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام
توی پنجره
run
تایپ کنید
inetcpl.cpl
و بزنید اینتر
توی کادر باز شده تمام فایلهای temp و ... رو کلین کنید.

properties دیسک ویندوز رو بگیرید و
clean up
انجام بدین
بعد از اون هم از طریق این لینک اخرین ورژن رو نصب کنید
Download Web Browser - Internet Explorer

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
محسن جان چیزایی رو که گفتی انجام دادم؟ اول این عکسی رو که گذاشتم اومد ولی بعد رفتم تو runتایپ کردم temp همه رو پاک کردم
اما دستوری که شما گفتی میاد(internrt propertis) اینجا که الان عکسش رو قرار دادم.....بعد برنامه رو دانلود کردم دوباره این پیغام اومد

2.PNG

Capture.PNG

آخرین ویرایش:
  • Like

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
یعنی کسی با این مشکل تا حالا مواجه نشده بتونه این مشکل رو حل کنیم

vhw

کاربر
2012-12-20
60
318
دوست عزیز سلام.معنی این پیغام اینه که نسخه جدید شما (internet explorer 11 ) به طور کامل نصب نشده و دلیلش اینه که هنوز نسخه قدیمی و قبلی اون روی ویندوز شما نصبه . شما باید نسبت به حذف نسخه قبلی اقدام و سپس نسخه جدید رو نصب کنید. برای حذف نسخه قدیمی به صورت زیر اقدام کنید :ابتدا وارد کنترل پنل (control panel ) شوید و سپس گزینه add or remove programs را انتخاب کنید و در پنجره باز شده به دنبال internet explorer با هر نسخه ای بگردید( اگر وجود داشت )و در صورت موجود بودن آنرا حذف کنید سپس از نوار سمت چپ همین پنجره گزینه add/remove windows component را کلیک کنید ، سپس پنجره ای باز می شود که از لیست آن تیک مربوط به internet explorer را بردارید و دکمه next را بزنید بعد از پایان کار و زدن دکمه finish مراحل نصب نسخه جدید را دوباره انجام دهید . ( لازم به ذکر است که این مراحل برای ویندوز xp است ولی تفاوت زیادی با ویندوز 7 ندارد .)موفق باشی.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: touch

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام
اینترنت اکسپلور شما آسیب دیده (بخاطر ویروس - و...) ویندوز رو تعویض کرده مشکل حل میشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور
بالا