آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ایفون تصویری پیک مدل 1286_353p مدام زنگ میزنه

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
سلام
ایفون در هر حالتی مدام زنگ میزنه ولتاژ تغذیه 15.88 شده خازنهای تغذیه و اپتی کوپلر و ای سی 431 عوض کردم و بقیه قطعات تست کردم سالم بودند ولی ولتاژ همچنان بالاست
با منبع تغذیه 14.5 جدا به دستگاه دادم دیگه زنگ نمیخوره ولی دستگاه عیب پیدا کرده و بعد از فشار دادن شاسی تصویر قطع میشه ولی دوباره وصل میشه
به نظر دوستان چرا ولتاژ تغذیه بالاست

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
چون بافشار دادن به شاسی تصویر قطع و وصل میشود ممکن است سردی لحیم داشته باشد دوباره آن محلی از فیبر که فشار میدهی تصویر می آید و دوباره قطع میشود را لحیم مجدد کن و بررسی کن جایی پایه ای شل نباشد و لحیم آن قطع باشد

مگا

کاربر
2014-06-09
37
60
سلام.اگه یک زنگ میخوره وتصویر به هیچ وجه قطع نمشه .وبا هر دفعه برداشتن وگذاشتن گوشی زنگ میخوره علت از شاسی زنگه که بر اثر اب خوردن یا سولفات کردن خراب شده ولی اگر یکسره زنگ میخوره علت از سوختن دیود زنر میباشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sohil62

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام
ایفون در هر حالتی مدام زنگ میزنه ولتاژ تغذیه 15.88 شده خازنهای تغذیه و اپتی کوپلر و ای سی 431 عوض کردم و بقیه قطعات تست کردم سالم بودند ولی ولتاژ همچنان بالاست
با منبع تغذیه 14.5 جدا به دستگاه دادم دیگه زنگ نمیخوره ولی دستگاه عیب پیدا کرده و بعد از فشار دادن شاسی تصویر قطع میشه ولی دوباره وصل میشه
به نظر دوستان چرا ولتاژ تغذیه بالاست
به نام خدا
به صفحه وصل کردید یا نه؟؟؟
ولتاژ تغذیه درست می باشد

بالا