آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: اتصال وبکم به تلویزین ؟

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
سلام دوستان . چگونه میشه وبکم کامپیوتر را به فیش AV تلویزیون وصل کرد و مستقیم رو یه کانال تصویر داشت ؟

ممنون

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام
از آنجایی که وبکم مستقلا تصویر نمیدهد بلکه با وساطتت نرم افزار و کامپیوتر تصویر میدهد این کار نشدنی هستش
بلکه باید دست به مدارات داخلی اش برد که این خودش ممکن است بشود یا نه
پس بهتر است از دوربینهای کوچک مدار بسته جهت اینکار استفاده کرد
البته این نظر من است تا نظر دیگر دوستان چه باشد

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
از یک فروشگاه و تعمیرات دوربین مدار بسته سوال کردم گفتند میشه !! باید فیش رابط USB رو بگیرین و وصل کنید !

اینجا این فیش پیدا نمیشه ! من میخوام جدا یه ولتاژ بدم و روشن بشه ! و با فیش av وصل کنم !

ممنون

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه وبکم با تبدیل تصویر به دیتا و ارسال آن به کامپیوتر و تبدیل این دیتا به تصویر در کامپیوتر کار می کند ،تنها راه همون استفاده از تبدیل USB به RCA هست .طرز کار این تبدیل نیز به اینصورت هست که کار همون نرم افزار تبدیل دیتا به تصویر رو انجام می ده .حالا مدارش رو بشه ساخت یا قطعاتش رو گیر آورد بحثش جداست .احتمالا استفاده از یک دوربین مدار بسته ارزون بهترین گزینه است .چون هم رزولوشن بالاتری نسبت به وب کم داره و هم بی دردسره .موفق باشید

alinajafi

کاربر
2010-10-23
5
5
باسلام
برادر عزیز من هم تغریبا مشکل شمارو داشتم ومی خواستم از وب کم به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنم بعد از کل تحقیق (بعد از خراب کردن چندین وب )کم دیدم نمیشه چون وب کم تصاویر رو تحت دیجیتال هست ولی دوربین ها همگی انالوگ اند
بیخودی هم قول تصاویر تبدیل ها تو فروشگاه های اینترنتی نشو
ولی میتونی اگه کارت تی وی داشتی وب کم رو وصل کنی ونرم افزار وب کم رو نصب کنی و با استفاده از کابل HDMIو یا کابل RSA (بسته به نوع کارت گرافیک وخروجی )تصویر رو به تی وی انتقال بدی
انشا اله مفید واقع شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IIII
بالا