آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: کار نکردن کولرهای اتوماتیک در خودروهای206

Masoud9900

کاربر
2014-04-27
8
15
سلام خدمت دوستان.در بعضی از کولرهای اتوماتیک 206 یه مشکلی بوجود میاد که دیگه کولر کار نمیکنه حالا راه حلش اینه که ابتدا باید بستهای باتری رو جدا کنید و بعد بی اس ای رو کامل از مدار خارج کنید یعنی همه سوکتها رو جدا کنید و بی اس ای رو به خارج از ماشین انتقال بدید بعد از15 دقیقه بی اس ای رو نصب کنید و بست باتری رو هم وصل کنید حالا ماشین رو روشن کنید و کولر رو هم روشن کنید و ماشین رو بذارید دنده یک و پر گاز حرکت کنید تا دنده دو هم میتونید این کار رو ادامه بدید بعد میبینید که کولر روشن میشه.امیدوارم این پست مفید باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام خدمت دوستان.در بعضی از کولرهای اتوماتیک 206 یه مشکلی بوجود میاد که دیگه کولر کار نمیکنه حالا راه حلش اینه که ابتدا باید بستهای باتری رو جدا کنید و بعد بی اس ای رو کامل از مدار خارج کنید یعنی همه سوکتها رو جدا کنید و بی اس ای رو به خارج از ماشین انتقال بدید بعد از15 دقیقه بی اس ای رو نصب کنید و بست باتری رو هم وصل کنید حالا ماشین رو روشن کنید و کولر رو هم روشن کنید و ماشین رو بذارید دنده یک و پر گاز حرکت کنید تا دنده دو هم میتونید این کار رو ادامه بدید بعد میبینید که کولر روشن میشه.امیدوارم این پست مفید باشه
سلام دوست عزيز دليل اينكه بايد حتما bsi از خودرو خارج شود را توضيح دهيد

Masoud9900

کاربر
2014-04-27
8
15
سلام دوست عزیز من خودم در حال حاظر در ایرانخودرو مسعول پست برق خودرو هستم دلیل خاصی ندارم چند بار امتحان کردم همش جواب داد حتی من مشتری داشتم که با برنامه زدن و دیاگ هم کولرشون درست نشد ولی با خارج کردن بی اس ای خیلی راحت جواب میده اگه همچین موردی پیش اومد حتما امتحان کنید من قول میدم کولر ماشین راه میافته.موفق باشید

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
111
با سلام میشه توضیح بیشتری بدهید اگه ممکنه تصویر بگذارین .

بالا