آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: نداشتن صدا در مدل 1310

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
باسلام

صداي دستگاه شناسايي و نصب شده هست ولي صدا از اسپيكر و هدفون نمي دهد. صدا را unistall و مجددا نصب شد كه باز مشكل پابرجاست ممكنه نرم افزاري باشه ؟؟ لطفا راهنمايي فرماييد
(درضمن ويندوزاكتيو نبود كه اكتيوكردم كه به نظرم ربطي هم به صدا ندارد)

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
باسلام

صداي دستگاه شناسايي و نصب شده هست ولي صدا از اسپيكر و هدفون نمي دهد. صدا را unistall و مجددا نصب شد كه باز مشكل پابرجاست ممكنه نرم افزاري باشه ؟؟ لطفا راهنمايي فرماييد
درود دوست عزیز
یادمه لپ تاپی با برند fujitso siemens داشتم که دقیقا همین مشکل را داشت
ایراد اون از آیسی صداش بود
البته ممکن هست ایراد از درایور ها نیز باشد
خروجی آیسی صدا معمولا ایراد پیدا میکند
شما بهتر است با ALL Driver هم درایور رو نصب کنید
چنانچه ایراد داشت قطعا ایراد از آیسی صداست
با تشکر

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
ممنون از راهنماييتون
دستگاه مشكل كابل فلت داشت كه برطرف كردم حالا مشتري ميگه بعد از تعمير ديگه صدا نداشته . وقتي صدا رو پاك ميكنم و اسكن ميكنم خودش صدا رو نصب ميكنه ونيازي به solation driver نيست پس به قول شما ايسي صدا بايد باشد

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درود
با نرم افزار solation driver یک بار درایور صدا رو آپدیت کن.یعنی از گزینه آپدیت استفاده کن.
اگر شما کابل فلت رو تعویض کردید، پس نباید مشکلی در صدا ایجاد کنه، چون کاری بهم ندارند!دستگاه دل داشتم که درایور نصب میشد ولی به هیچ عنوان صدا نداشت.در نهایت درایور رو از سایت دل دانلود کردم تا نصب شد و صدا در اومد.این رو هم متذکر بشم که سایت دل رو باید با فیل تر شکن باز کنی

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
خیلی ممنون از همه همکاران عزیز جهت راهنمایی

درایور خودش رو نصب کردم بایوس رو رایت زدم ایسی صدا بشماره ALC268 رو هم تعویض کردم هنوز مشکل پابرجاست

دیگه چی میتونه باشه ؟؟

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
این مدل دل ایسی امپلی فایر دارند یا همون ایسی صدا هست اگه ایسی امپلی دارند درصورت امکان ونیاز شماره اش رو بگین که تعویض کنم؟

باتشکر

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ببین دوست عزیز چرا کار خودتو سخت تر میکنی،اگه لپ تاپتو باز کردی احتمال بیشتر کابل قرمز و مشکی که کال صدا است رو نزدی باز کن و چک کن،من خودم چندین بار با همین مشکل با همین مدل برخوردم،
اگه نشد با اسپیکر اکسترنال از usb تست صدا داری یا نه،بیشتر اسپیکر داخلی خراب میشه،
تست کن و ببین اگه در هر شرایط جاب گرفتی دوستان را در جریان قرار بده

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
باسلام

دوست عزیز شما جک هدفون را با اسپری خشک تمیز کنید و ببینید ایا صدا دارید یا نه و اگر صدا نداشتید مشکل می تواند از خرابی و یا قلع مردگی جک هدفون و یا خرابی اسپیکرهای لب تاب باشد که باید چک شوند در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا