آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نقشه دستگاه افکت صدا برای گیتار الکتریک

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت اساتید محترم من برای گیتار الکتریک خودم یک دستگاه افکت نیاز دارم که صدای مختلفی می شود با ان تولید کرد البته دستگاه های افکت بیرون بسیار گران هستند اگر کسی نقشه یک افکت معمولی را دارد که از دو یا سه ولوم و یک شستی و مدار الکتریکی تشکیل شده باشد و بتوان با ان بوسیله گیتار الکتریک صدای مختلفی تولید کرد و به ورودی امپلی داده شود خواهشا من را راهنمایی کند ؟ (البته امپلی فایر لامپی 10 وات دارم و فقط افکت نیاز دارم که یک سر ان به گیتار الکتریک و سر دیگر ان به ورودی امپ داده شود)

با تشکر

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
افکت اکو منظورتون هست؟؟

PoisoN

کاربر
2013-02-09
71
271
خیر منظور دوستمون افکت هایی مانند دیستروشن،اوردرایو و ... است

PoisoN

کاربر
2013-02-09
71
271
دوست عزیز اگر برای استفاده متداول میخوای فکر کنم از فکر ساختش بیای بیرون بهتره چون بعید میدونم بشه صدایی مثل صدای افکت یونیت های آماده شرکت های بزرگی که تو این زمینه کار میکنن مثل Boss ,Line6 و... رو ازش بگیری
البته ساختش تجربه جالبیه
سرچ میکنم اگر مدار جالبی پیدا کردم واستون آپلود میکنم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام خدمت اساتید محترم من برای گیتار الکتریک خودم یک دستگاه افکت نیاز دارم که صدای مختلفی می شود با ان تولید کرد البته دستگاه های افکت بیرون بسیار گران هستند اگر کسی نقشه یک افکت معمولی را دارد که از دو یا سه ولوم و یک شستی و مدار الکتریکی تشکیل شده باشد و بتوان با ان بوسیله گیتار الکتریک صدای مختلفی تولید کرد و به ورودی امپلی داده شود خواهشا من را راهنمایی کند ؟ (البته امپلی فایر لامپی 10 وات دارم و فقط افکت نیاز دارم که یک سر ان به گیتار الکتریک و سر دیگر ان به ورودی امپ داده شود)

با تشکر

با سلام :
توصیه میکنم ابتدا از مدارهای ساده تر شروع کنید تا قلق کاری دست تون بیاد بعدش بروید سراغ مدارات تکمیلی .
در بخش اموزش گام به گام >> معرفی ایسی ها در صفحات ابتدایی چند تا مدار ساده با ایسی های متداول اپلود کرده ام مراجعه و استفاده کنید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras
بالا