آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن صدا در pavilion dv7

veisian63

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
104
280
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
این مدل دقیق آی سی هستش: 92hd80b1x5
زدم ولی چیزی پیدا نکرد سایتهای دیگر هم سرچ کردم نبود
به هر حال ممنونم از تمام زحمات و راهنمایی های شما
زحمت دادم انشاالله بتونم جبران کنم
(جهت تشکر نیاز به گفتن نیست، فقط کافیه کلید تشکر در زیر هر پست رو بزنی)
صفحه 25 این pdf رو ببین
kb3930qf a1 ... - Datasheet Search Engine Download

veisian63

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
104
280
(جهت تشکر نیاز به گفتن نیست، فقط کافیه کلید تشکر در زیر هر پست رو بزنی)
صفحه 25 این pdf رو ببین
kb3930qf a1 ... - Datasheet Search Engine Download

سلام و درود بیکران
ممنونم داداش ، اگه صفحه 25 را شما مشاهده کرده باشید پایه پنجمی که خدمت شما عرض کردم صدا داشت نه پایه 31 و 32 ، پس این پایه 5 خروجی که به اسم HDA SDout audio هستش ولی پایه های 31و32 که خروجی هدفون جک هستش صدا نداشتن و اینکه می دونم فرمودید که این صدا را فقط از پایه آی سی از طریق هدفون میتوان شنید ، سوالی که اینجا برام پیش آمده مگه طبق نقشه نباید این پایه 31و32 مخصوص هدفون صدا می داشت؟ پس چرا این پایه 5 شنیده شد ، برداشتی که این حقیر دارم اگه این پایه صدا دارد و پایه های اصلی که خروجی هدفون جک هستن صدا ندارند احتمال دارد آی سی خراب باشد یا به قول شما مدار تغذیه روبروی این پایه ها ایراد دارند؟ من تمامی خازن و مقاومتها و مخصوصا مقاومتهای فیوزی را تست کردم اهم را نشان میدادند و حتی اندازه مقاومتها ، میموند یه مدار که نزدیک به مسیر چیپ جنوبی هستش که عکسش را هم میفرستم و دورش با آبی رنگ و روش را با رنگ فسفری رنگ کردم ببین نظرت در این مورد چی هستش؟ مدل همین را نزدیک اسلاتهای رم دستگاه دیدم که چهارپایه دارد دو پایه آن اهم را خوب نشان میدادند و دو پایه دیگر به هم بوق بازر داشتند ولی این مدل که گفتم نزدیک به چیپ جنوبی و آی سی صدا هستش به غیر از دو پایه که راه میدادند ولی دو پایه دیگرش هیچ اهمی نشان نمی دادند حتی با جابجا کردن پرابها....
نمی دونم شاید توی این قسمت مدار فرق بکند که اهم نشان دهد یا نه ؟ می خوام بگم اینها را میدونم تا اینکه بتونم روی نقشه قضاوت کنم که هر مدار چی باید نشون بدهد.
ولی در کل فقط شکم روی پایه هایی که عرض کردم بایدصدا می داشت ولی نداشتند ، به غیر ازپایه 5؟
ممنون میشوم که نظرتون را برای این حقیر بفرستید. با تشکر
Capture.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام
سایت بخصوصی داره؟ اسم سایتش چی هستش؟
درود
دوست عزیز جستجو کنید چنانچه در انجمن وجود نداشت میتونید به سایت ALLDATASHEET.COM مراجعه کنید و در قسمت Search کد آیسی را وارد کنی و نقشه آن را بصورت PDF دریافت کنی
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: veisian63

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
این قطعه که در عکس مشخص کردید، کریستال پل جنوبیه.
نظر نهایی من با توجه به اینکه میفرمایید تمام قطعات مربوط به آی سی صدا رو چک کردید، پس مشکل از خود آی سی صدا هست و باید تعویض بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: veisian63
بالا