آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صوت کشیدن ایفون تصویری الکتروپیک v1-1286

Movi

کاربر
2021-07-18
1
0
42
سلام دوستان
من وقتی دستم رو نزدیک بلندگو میبرم صدای سوت قطع میشه.وقتی پنل رو از جاش خارج میکنم هم قطع میشه.اما تا دربازکن عمل میکنه دوباره صدای سوت شدید توی پنل بیرون شروع میشه و تا زمانیکه دوربین خاموش نشه سوت میکشه.??????

2019-12-30
68
51
تهران
باسلام واحترام
برای رفع صوت کشیدن پنل میکروفن دسته گوشی مانیتور رو هم چک کنید که از جاش درنیامده باشه چون این موضوع ام باعث صوت کشیدن میشه,اگه چسب حرارتی زدید پشت میکروفن جواب نداد ولوم (پتانسیومتر) پشت پنل رو کم کنید اگه بازم جواب نداد می تونید یدونه مقاومت در حد 1-5کیلو اهمی بامیکروفن موازی کنی روی برد

spy74

کاربر
2020-01-26
1
0
سلام خسته نباشید
ایفون الکتروپیک نصب کردم نو هست ولی داخل قاب جاش میزنم سوت میکشه در میارم سوت قطع میشه تصویر و زنگ هم میخوره

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
سلام
اگر پتانسیومتر داره ی مقدار کمتر کن
اگرم نداره که سخت تر میشه
اول از همه ی چسب پهن بزن روی بلندگو
اگر بازم درست نشد باید باز کنی تغییرات بدی بردش رو.

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
سلام دوستان

همین مدل از ایفون پیک رو برای تعمیر برام اوردن مشکل زنگ نخوردن رو داشت که مربپط به ولوم پنل داخل بود با تمیزکاری حل شد.
بعد مشکل کیفیت صدارو داشت که با تعویض دو میکروفون و و خازن داخل مسیر بلندگو پنل بیرون حل شد. موند مشکل صدای صوت که اونم با چسب حرارتی پر کردم پشت میکروفون رو بهتر شد و متوجه شدم که به خاطر نزدیک بودم گوشی و پنل هنگام تسته وقتی گوشی و پنل رو از هم دور میکنم کامل رفع میشه.

noorozi1370

کاربر
2022-04-17
1
0
سلام میشه بگید راهی انجام دادید و صوت کشیدن برطرف شد چی بود ممنون میشم راهنمایی کنید

Mn_naseri

کاربر
2022-08-18
2
1
36
ایفون الدو دارم دقیقا وقتی پنل رو میزاشتم صوت میکشید.یکمی پنل رو بیرون کشیدم حدود نیم سانت درست شد

samyfile

کاربر
2016-04-12
5
9
سلام
دور میکروفن پنل بیرون را کاملا عایق کنید حالا با چسب حرارتی یا هرچه که بنظرتان مفید است ۲- فاصله میکروفن از بلندگو پنل را بیشتر کنید ۳- ممکن است میکروفن خراب شده باشد که باید تعویض شود، بهترین کار اندازه گیری اهم میکروفن است که ببینید چه میکروفنی بدرد پنل شما میخورد : میکروفن ها در رنج ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ اهم معمولا در در پنلها استفاده میشود اگر در اندازه گیری میکروفن اهمتر عدد ۵۰۰ یا کمتر را نشان دهد این میکروفن مناسب پنل یا گوشی داخل منزل نیست و باعث سوت کشیدن میشود و اگر اهمتر عدد ۱۵۰۰ اهم و بیشتر را نشان دهد یعنی میکروفن صدا شماراضعیف منتقل میکند است لذا باید میکروفنی را انتخاب و نصب کنید که حدودا مابین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ اهم داشته باشد در اینصورت نه سوت میکشد و نه ضعیف عمل میکند .
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sivier

Hmv

کاربر
2008-12-18
1
1
سلام من یه مقدار کم میکروفن را از جای خودش بیرون کشیدم به صورتیکه کامل جا نباشه صدای سوت خوب شدالبته آیفون تابا بود

بالا