آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: صدای مین برد GA-EP35-DS3L

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
سلام من با صدای این مین برد GA-EP35-DS3L مشکل دارم حتی با کارت آنبرد هم صدا ازش در نمیاد تنظیمات صداشو میخام کسی میتونه کمک کنه؟اینو بگم که آی سی صداش سالمه ولی صدا ندارم! از نوع REALTEK HD می باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
درورد
دوست عزیز ابتدا تنظیمات بایوس رو چک کن ،درایور رو کاملا Uninstal کن و دوباره نصب کن .اگه از سلامت چیپ کدک مطمئنی ،جک های خروجی صدا رو چک کن شاید اونا مشکل دارن .موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir99

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,418
ایران
سلام من با صدای این مین برد GA-EP35-DS3L مشکل دارم حتی با کارت آنبرد هم صدا ازش در نمیاد تنظیمات صداشو میخام کسی میتونه کمک کنه؟اینو بگم که آی سی صداش سالمه ولی صدا ندارم! از نوع REALTEK HD می باشد

درود
در وحله نخست جامپرهای روی مادربرد که مربوط به صدای جلوی کیس هست را دقت کنید که سرجاش نصب شده باشد
رگولاتور 5 ولت (78L05 ) را هم باید تست کنید
ضمنا اعلام کنید ایکون بلندگو در نوار ویندوز هست یا خیر

آخرین ویرایش:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
اگه منظورتون suond card اینترنال هست بهتره باید بگم اصولا ویندوز 7 یا 8 را ساپورت نمیکنه باید آپگرید بشه،
اگر در ویندوز xpاستافده می کنین کارت صدا آنبرد مادربرد را باید غیرفعال کنین و یا در قسمت device suond در کنترا پنل در زبانه ی audio ,voice که به طور پیش فرض تو خود آنبرد است باید به کارت اینترنال تغییر بدین که درصورت نصب شدن ظاهر میشود(برای متوجه شدن بهتر قبل از نصب ببنید که تو کدوم گزینه است تا بعدا راحت تغییر دهید)

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
درود
مشکل عدم صدا با کارت آنبرد معمولا نرم افزاریست و با درایورهای دیگر میبایستی تست کنید
حتی الامکان ویندوز دیگری نصب کنید و با درایورهای گوناگون تست کنید
چنانچه جواب نداد خود آیسی صدا باید تعویض بشه
با تشکر

بالا