آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با شماره گیری گوشی تلفن رو میزی

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
با عرض سلام خدمت اساتید محترم . بنده یک گوشی قدیمی تلفن دارم که متاسفانه مدل و مارکشو نمیدونم . مشکل این گوشی اینه که در زمان شماره گیری شماره اشتباه میگیره . مثلا شماره 6252222 رو وقتی میگیرم بعد از جواب دادن متوجه میشم شماره کس دیگه ای رو گرفته و بعضی مواقع شماره ها رو نمیگیره . در زیر عکس گوشی رو گذاشتم . لطفا کمک کنید .
IMG_۲۰۱۴۰۵۲۳_۲۰۲۳۳۰.jpgIMG_۲۰۱۴۰۵۲۳_۲۰۲۴۰۴.jpg

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز ابتدا قسمت کیبورد رو باز کنید برد و خود کیبورد رو با الکل تمیز کنید دقت کنید فقط الکل استفاده کنید که به گرافیت اسیب نزنید و بعد بررسی کنید که تو ماتریکس کیبورد یعنی توی همون ستر و ستون شماره گیر ترک یا شکستگی نیست که اگر بود با دقت ترمیم کنید و در اخر اگر اینا نبود تصور میکنم کریستال مدار شماره گیر اشکال داره البته میتونه از نوع ***** کریستال هم باشه ولی چون عکسی از روی برد نزاشتی نمیشه حدس زد

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
درود دوست عزیز ابتدا قسمت کیبورد رو باز کنید برد و خود کیبورد رو با الکل تمیز کنید دقت کنید فقط الکل استفاده کنید که به گرافیت اسیب نزنید و بعد بررسی کنید که تو ماتریکس کیبورد یعنی توی همون ستر و ستون شماره گیر ترک یا شکستگی نیست که اگر بود با دقت ترمیم کنید و در اخر اگر اینا نبود تصور میکنم کریستال مدار شماره گیر اشکال داره البته میتونه از نوع ***** کریستال هم باشه ولی چون عکسی از روی برد نزاشتی نمیشه حدس زد
عکس برد تقدیم شما
IMG_۲۰۱۴۰۵۲۴_۲۰۵۶۰۳.jpg

askari2

کاربر
2014-05-13
30
33
سلام!
یه گوشی GAOXINQI مدلHCD399(52C)P/TSDL ایراد عجیبی داره :blinksmi:یعنی بیشتر دل بخواهی کار میکنه :love-smiley-017::love-smiley-017:وقتی برای تعمیر میاد درسته:music: اما پیش صاحبش شماره گیری نمیکنه:11722: و فقط امکان پاسخگویی به تماسها را داره البته بعضی مواقع هم درست کار میکنه و اصلا مشکلی نداره!!!:92000000:

askari2

کاربر
2014-05-13
30
33
سلام!
یه گوشی GAOXINQI مدلHCD399(52C)P/TSDL ایراد عجیبی داره :blinksmi:یعنی بیشتر دل بخواهی کار میکنه :love-smiley-017::love-smiley-017:وقتی برای تعمیر میاد درسته:music: اما پیش صاحبش شماره گیری نمیکنه:11722: و فقط امکان پاسخگویی به تماسها را داره البته بعضی مواقع هم درست کار میکنه و اصلا مشکلی نداره!!!:92000000:

سلام مجدد هیچکی به داد من نمیرسه خسته شدم از اینکه سر زدم .

بالا