آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن نور LCD و LED های صفحه کلید در گوشی نوکیا X1 دو سیم کارته.با تعویض LCD هم هیچ تغییری ایجاد نشد.از اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم. باسپ

hojat88

کاربر vip
کاربر
2013-02-01
123
181
با تعویض LCD و استفاده از جامپر هایی که عکسشان را ضمیمه کرده ام نیز هیچ تغییری ایجاد نشد.از اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم. باسپاس nokiax1.jpg

پیوست‌ها

• 18.2 کیلوبایت بازدیدها: 265
آخرین ویرایش:

hojat88

کاربر vip
کاربر
2013-02-01
123
181
پاسخ : نداشتن نور LCD و LED های صفحه کلید در گوشی نوکیا X1 دو سیم کارته.با تعویض LCD هم هیچ تغییری ایجاد نشد.از اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم

؟؟؟

hojat88

کاربر vip
کاربر
2013-02-01
123
181
پاسخ : نداشتن نور LCD و LED های صفحه کلید در گوشی نوکیا X1 دو سیم کارته.با تعویض LCD هم هیچ تغییری ایجاد نشد.از اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم

اساتید لطفا راهنمایی کنید

naeeim

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
8
12

سولیشن ندارم بفرستم سلف وترانزسیستور لایت راحذف کن وپایه 3و4ال سی دی را به هم وصل کن واز پایه 2ال سی دی سیم بکش به پایه ترانزیستورکه ولتاژداره صدرصد حل میشه

ehsanled

کاربر
2014-02-05
47
32

این سولوشن ها بعضا اشتباه دارن سعی کنید خودتون از روی شماتیک مسیرهاش رو جمپر بزنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88
بالا