آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: آموزش پروگرام آی سی های ناند در tnm5000

mmsalh

کاربر vip
کاربر
2013-01-03
19
30
کرمان جیرفت
سلام. خسته نباشید اگر امکانش هست مفصل در مورد پروگرام کردن ونحوه قرار دادن ایسی فلش **********
لینوکسی که از نوع ایسی ناند میباشد از چه نوع ادابتوری برا پروگرامر تی ان ام 2000. استفاده کرد واینکه مراحل شناسای ایسی توسط پروگرامر وروش ریختن فایل فلش وپر کردن ایسی راهنمایی بفرمایید.چون من با این پروگرامر وادابتور 40 پاید مخصوص ایسی های ناند موفق به شناسایی اتوماتیک ودستی این ایسی نشدم. وعاجزانه تقاضایه دادن تجربه و راهنمایی در این خصوص دارم

Ss.ir65

کاربر vip
vip
کاربر
2017-04-18
15
8
37
با سلام متاسفانه با پروگرامر tnm 5000 از نندی بک آپ گرفتم و مجدد روی نندی که سالم بود رایت و وری فای کردم.ولی کار نکرد با ۴تا نند سالم دیگه هم امتحان کردم ولی جواب نداد در صورتی که همین نندها روی fpga کار میکردن و همه جوره مطمئن بودم ازشون.نندها رو برای دوستم ارسال کردم با یه پروگرامر دیگه برام روی همون نندهایی که جواب نمیدادن نوشت و برام ارسال کرد که همشون روی کنترل برد جواب دادن.نمیدونم چرا ۵۰۰۰هزار بگیر نگیر داره،همه تنظیمات به درستی بود و هیچ بد بلاکی پروگرامر نشون نداد.من چندین بار به این مشکل برخوردم و بفکر راه حل و یا تعویض پروگرامرم هستم.
شماره نندی که در موردش صحبت کردم این هست:
MT29F2G08ABAEA

Ss.ir65

کاربر vip
vip
کاربر
2017-04-18
15
8
37
درضمن وقتی با hex editor مقایسه میکردم بک آپ اصلی و بک آپ نند نوشته شده رو بعضی جاها باهم یکی نبودن،اگه ممکنه و کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنونم

iraj.52

کاربر vip
کاربر
2008-01-08
64
144
باسلام مدل 5000 دارای کاستی هایی است نند را پاک میکنم ور فای میکنم و پروگرام را اغاز اما شروع به نوشتن علامت ضرب میکند باید کابل udb را کشید ears کرد check blank ,و پروگ کرد به درستی انجام می دهد انگار خوب ری ست نمیشه
چند مورد هم 25ض32 داشتم که tnm نمی تونست پاک کنه اما همین ها توسط rt براحتی پاک شدند

بالا