آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راستر آبی در آیفون تصویری کوماکس

alirsj

کاربر
2008-02-29
4
8
با سلام خدمت اساتید محترم
یک دستگاه آیفون تصویری کوماکس رنگی به مدل DVP-4pnc دارم که بعضی مواقع تصویر آن به صورت راستر آبیه . چند تا تو سرش میزنیم ، تصویر طبیعی میشه . تا حالا دو بار بازش کردم و از نظر قلع مردگی مدار تغذیه شو چک کردم و جاهایی رو که فکر میکردم که ممکنه اتصالش خوب نباشه لحیم کشی کردم و حتی محل اتصال سیم جامپر رو از پشت با لحیم اتصال دادم . بعد از این کارها میبندم دستگاه رو میزارم سر جاش تا ده دوازده روز هیچ مشکلی نداره اما بعدش بازم مشکل برقرار میشه . اخیرا هم بعضی مواقع وقتی زنگ در ورودی رو میزنن ، دیگه کلید در باز کن عمل نمیکنه و هر دکمه ای رو که از مونیتور میزنیم فقط صدای دینگ دانگ زنگ رو میشنویم و ناچار میشیم بریم پایین و در رو باز کنیم و وقتی در رو باز میکنیم همه چیز به حالت عادی برمیگرده . حالا از اساتید محترم درخواست میکنم اگه راهی به ذهن مبارکشون میرسه اعلام کنند. با تشکر

alirsj

کاربر
2008-02-29
4
8
باسلام
سوکت لامپ تصویر را چک کن ببین شل نیست

با سلام
ممنون از پاسخگویی اساتید محترم . دیروز مجددا بازش کردم و تمام سوکت ها و سیم ها رو چک کردم ، وقتی بازش میکنم همه چیز طبیعیه و هیچ مشکلی وجود نداره ، تصویر کاملا شفاف . اما دیروز بعد از اینکه بستم و گذاشتمش سر جاش ، یکی دو ساعت بعد دوباره راستر آبی داشتم . حالا میرم سوئیچرشم عوض میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.
راستی فعلا درباز کن عمل میکنه و همه چی آرومه .

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
596
درود
زمانی که تصویرنداری درپنل ولتاژدوربین راچک کن اگرولتاژدرست بود دوربین خراب میباشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

alirsj

کاربر
2008-02-29
4
8
درود
زمانی که تصویرنداری درپنل ولتاژدوربین راچک کن اگرولتاژدرست بود دوربین خراب میباشد

سلام فرهادی جان
ممنون از جوابت

مشکل از مونیتوره چون هیچ کدام از هفت واحد دیگه تا حالا شکایتی نداشتند ضمنا وقتی با مونیتور خودم ور میرم مشکل حل میشه ، اما وقتی سرجاش میزارم بعد از یکی دو ساعت دوباره این مشکل رو دارم .
مشکل از پنل نیست ، به طور یقین از خود مونیتوره . فعلا وقت نکردم سوئیچرشو عوض کنم ، ختما اطلاع میدم
با تشکر از همگی دوستان

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام فرهادی جان
ممنون از جوابت

مشکل از مونیتوره چون هیچ کدام از هفت واحد دیگه تا حالا شکایتی نداشتند ضمنا وقتی با مونیتور خودم ور میرم مشکل حل میشه ، اما وقتی سرجاش میزارم بعد از یکی دو ساعت دوباره این مشکل رو دارم .
مشکل از پنل نیست ، به طور یقین از خود مونیتوره . فعلا وقت نکردم سوئیچرشو عوض کنم ، ختما اطلاع میدم
با تشکر از همگی دوستان
به نام خدا
دوست عزیز خود ای سی برد tft
ای سی پردازشگر تصویر مشکل دارد
یه کار دیگه هم میتونید انجام بدید سیم 4 که ورودی تصویر می باشد را مستقیم وصل نمایید به ورودی تصویر برد tft

alirsj

کاربر
2008-02-29
4
8
سلام
با توجه به اینکه مدتیه مشکل راستر آبی رو با کمک اساتید محترم بخصوص نظر آقای مجتبی 222 حل کردم ، فکر کردم شاید برای کسانیکه ممکنه با این مشکل روبرو بشن ، گفتن علت مفید باشه.
مشکل از پایه های سوئیچر بود که لحیم آن در چند پایه دچار شکستگی شده بود که با لحیم کاری مجدد پایه ها مشکل راستر آبی رفع شد و تصویر برقرار و چند ماهه که دیگه هیچ مشکلی وجود نداره
[FONT=&quot]با تشکر از همه اساتید محترم

[/FONT]

p-farajinia

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-05-03
3
6
سلام دوستان یک ایفون تصویری حافظه دار دارم که بعد از مدتی تصویر یا میرود یا سیاه میشود که حتما ایراد از مدار حافظه هستش جطور میتونم مدار حافظه رو تعمیر کنم

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام,از سیم های وسویچ اصلی تقسیم پنل مطمئن شو.بعد بزن تو سر دستگاه خووو

بالا