آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن گوشی سونی experia tx هنگام کامل شدن شارژ (بعد از آپدیت اندروید 4.3)

mehdi_0772

کاربر vip
کاربر
2008-04-08
52
2,233
40
asanelectronic.com
با سلام
بنده گوشی سونی اکسپریا tx را از اندروید 4.1.2 به اندروید 4.3 با پی سی کامپنیون آپدیت کردم
بعد از آپدیت مشکلاتی را دیدم که فاجعه برانگبز ترین آنها هنگامی است که گوشی را شب تا صبح داخل شارژ میگذارم و در بعضی از شب ها گوشی خاموش میشه و صبح زنگ بیدار باش نمیزنه و مجبورم دوباره روشن کنم و ادامه کار طبیعی هست
این مشکل فقط زمانی پیدا میشه که شارژ گوشی 100 درصد باشه و هنوز هم داخل شارژ باشه
یه سرچ زدم توی گوگل با عنوان :
Xperia TX 4.3 charged to 100% then it turns off - Support

دیدم خیلی ها این مشکل را دارن ای ن ایراد از رام جدید هست و سونی هیچ اقدامی نکرده
دوستان با این مورد برخورد داشته اید >؟

eqsaaan

کاربر
2014-11-25
1
0
سلام منم این مشکل دارم.. کسی نمیدونه باید چیکار کنیم..؟؟؟؟

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,824
فارس
سلام
یه بار با فلش تول رام کامل فلش بزنین همراه با وایپ دیتا ببینید درست میشه؟
اپدیت انلاین معمولا این مشکلات رو داره

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
بنده گوشی سونی اکسپریا tx را از اندروید 4.1.2 به اندروید 4.3 با پی سی کامپنیون آپدیت کردم
بعد از آپدیت مشکلاتی را دیدم که فاجعه برانگبز ترین آنها هنگامی است که گوشی را شب تا صبح داخل شارژ میگذارم و در بعضی از شب ها گوشی خاموش میشه و صبح زنگ بیدار باش نمیزنه و مجبورم دوباره روشن کنم و ادامه کار طبیعی هست
این مشکل فقط زمانی پیدا میشه که شارژ گوشی 100 درصد باشه و هنوز هم داخل شارژ باشه
یه سرچ زدم توی گوگل با عنوان :
Xperia TX 4.3 charged to 100% then it turns off - Support

دیدم خیلی ها این مشکل را دارن ای ن ایراد از رام جدید هست و سونی هیچ اقدامی نکرده
دوستان با این مورد برخورد داشته اید >؟

[hide] دوست عزیز شما باید ابتدا اندروید را به نسخه 4.2 اپدیت می کردید و اگر مشکلی بوجود نمی امد بعد ان را به نسخه 4.3 اپدیت می کردید در ضمن امکان دارد فلش شما مشکل داشته باشد و باید از نسخه قبلی اندروید بکاپ می گرفتید شما گوشی را به نسخه 4.2 اپدیت کنید و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

با تشکر

bruges

کاربر
2015-01-02
1
0
دوستان اگه کسی این مشکلو حل کرده بگه.. ممنون

بالا