آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: راه حل گیر کردن تبلت پیرکاردین 704 برروی آرم با مین برد f761s-mainboard-v2.0.0

azad7254

کاربر vip
کاربر
2014-06-30
7
6
دوستان عزیز مطلع باشن که این مادربرد فقط با فایل دامپ سالم گرفته شده از یه تبلت سالم فلش میشه و با سایر رام ها دوربین یا تاچ کار نمیده . پس تلاش بیهوده نکنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadeghian

basir7631

کاربر
2008-09-26
1
0
سلام
من با همون gt 818
فلش میکنم ..فقط سیمکارت کار نمیکنه
دوسه تا فایل دیگه دارم ولی تاچ توشون کار نمیکنه
میتونید رهنمایی کنید
که یه فایل سالم پیدا کنم
کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکرد م
از این روشم میرم فایل اصلیه گوشیه ولی تاچ کار نمیکنه

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
ابتدا این سه تا فایل رو دانلود کن
gt 818 - Télécharger - 4shared----فایل دامپ یا ریکاوری شده از یک تبلت سالم
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download--- برنامه ریستور کردن فایل دامپ
f761l_goodix_gt818 - Download - 4shared----فایل فلش برای بالا آمدن تبلت به منظور انتقال فایل دامپ

ابتدا فایل فلش رو به تبلت انتقال بده تا تبلت بالا بیاد حتی در صورتی که تاچ کار نکرد برای اینکار میتونی از برنامهPhoenixSuit استفاده کنی بدین منظور با نگه داشتن دکمه پاور تبلت به مدت 10 ثانیه تبلت رو کلا خاموش میکنی ودر مرحله بعد فایل فلش که بصورت ایمیج هستش رو به نرم افزار فرامیخونی و در حالیکه دکمه منفی ولوم تبلت رو پایین نگه داشتی کابل یو اس بی رو به تبلت متصل می کنی تا تا نرم افزار تبلت رو تشخیص بده و مرحله لودینگ اجرا بشه در همین حین که دکمه منفی ولوم رو نگه داشتی در حدود 10 بار دکمه پاور رو میزنی تا لودینگ انجام بشه وصبر می کنی تا پیغام succes بیاد.
(البته قابل توجه است که اگر فایل فلش خود تبلت گیر میومد لازم به انجام مرحله بعدی نیست ولی چون فایل فلش صحیح و مخصوص وجود ندارد و تاچ تبلت با فلشهای دیگز سازگاری ندار مجبور به ادمه کار هستیم...)
...پنچ تا فایل دامپ رو در یک مموری خالی بریز و در تبلت قرار بده...کابل یو اس بی رو در حالتی که تبلت روشن هستش متصل کن ودر صفحه ویندوز به پو شه ریستور برو وبرروی ریستور کلیک کن تا اجرا بشه ودستورات زیر رو تایپ یا پیست کن
adb shell
cat /mnt/extsd/bootloader.img > /dev/block/nanda
cat /mnt/extsd/boot.img > /dev/block/nandc
به پوشه toolbox برو وبرروی گزینهBUSYBOXرا اجراکن و به ترتیب اعداد 5 بعد 4 را بزن...
دوباره به رستور برگرد واین عبارت رو تایپ کن
busybox tar -C /system/ -zxvf /mnt/extsd/system.tgz
چند دقیقه صبر کن تا عملیات تمام شود در مرحله آخر توسط نرم افزار WIPE_ROM EASY A10 - A13 که توی نت فراوونه یکبار تبلت رو wipe کن و حالشو ببر
من همش را انجام دادم اما قسمت دستور اخر اجرا نمیشه
busybox tar -C /system/ -zxvf /mnt/extsd/system.tgz

.Ahmad

کاربر
2015-07-15
20
32
سلام من رامو فلش کردم
فایل های دامپم دانلود کردم توی یه مموری خالی ریختم
درایور ها هم نصبه
ویندوز اکس پی دارم
ولی برنامه ریستور رو از اینجا نتونستم دانلود کنم