آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: از بین رفتن پارتیشن هارد seagate

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
یه بار تو نرم افزار doctor partition table
rebuild رو بزن

ببین درست میشه تو نسخه هایرن همون ورژن ریستور 15 موجوده

این نرم افزار که میفرمایید bootableهست یا نصب میشه در ویندوز؟؟
من نسخه نصب کردنی شو دارم ولی مشکل هارد اینه که یک دفعه قطع میشه و دیگه تو دیواایس منیجر نمیبینمش!!

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
این نرم افزار که میفرمایید bootableهست یا نصب میشه در ویندوز؟؟
من نسخه نصب کردنی شو دارم ولی مشکل هارد اینه که یک دفعه قطع میشه و دیگه تو دیواایس منیجر نمیبینمش!!
بهترین حالت ممکن اکثرا تو محیط داس جواب میده و خوبه شما بهتره برید به نسخه بوتیبلش که خیلی خوبه
ولی قطع شدن هارد شاید مشکل دیگه باشه شما برای اطمینان یه پاور با وات بالا یا کابل برق ساتا حتما 5 سیم باشه و سیم نارنجی رو داشته باشه یهو نری با تبدیل وصلش کنی که خیلی خیلی ضرر داره واسه هارد

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
بهترین حالت ممکن اکثرا تو محیط داس جواب میده و خوبه شما بهتره برید به نسخه بوتیبلش که خیلی خوبه
ولی قطع شدن هارد شاید مشکل دیگه باشه شما برای اطمینان یه پاور با وات بالا یا کابل برق ساتا حتما 5 سیم باشه و سیم نارنجی رو داشته باشه یهو نری با تبدیل وصلش کنی که خیلی خیلی ضرر داره واسه هارد

سلام
با تبدیل که نه، وصل نکردم . و مشکل قطع شدنش هم حل شد الان تومحیط ویندوز با ورژن 3 این نرمافزار دارم روش کار میکنم.
فقط یه چیزی هست اونم اینه که برای پیدا کردن پارتیشن های گم شده داره اسکن میکنه و 24 ساعت گذشته فقط ده درصد پیشرفت کرده. چون قبلا با این نرم افزار کار نکرده ام میخوام بدونم ، طبیعیه؟؟!!!!
نسخه بوتیبل ندارم تو انجمن هست دانلد کنم؟؟ پیدا نمیکنم ! میشه آپلود کنین تا دانلود کنیم ..
متشکر

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
فقط Active@ Partition Recovery

دوست عزیز با این نرم افزار پارتیشن ها فولدر ها و فایل ها رو میبینم ولی امکانات یا دستوراتی برا ی کچی اطلاعات به هارد دیگه نیست راهنمایی بفرمایید لطفا
متشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوست گرامی
چرا در بخش هارد دیسک پست زدید
شش تا از مدیران از این پست بازدید کردن ولی چرا کسی دقت نمیکنه

خودم چندین مرتبه تست کردم
فولدر و فایل های رو بت نشون میده و با راست کلیک روی خودشون میتونی انها رو استخراج کنی - حالا دقیقا یادم نیست چی باید بزنی تا اظلاعات رو خارج کنی ولی خیلی اسونه
حالا چند تا عکس از همون وضعیت بگیر تا ببینم میشه چه کرد
بنده از همین نسخه استفاده کردم
http://soft98.ir/software/recovery-data/1612-Active-Partition-Recovery.html
اخرین بار اگه اشتباه نکنم فک کنم از نسخه اینترپرایزش استفاده کردم که عالی بود
حالا باز میتونی یه کار دیگه بکنی
EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Professional.7.5
iCare Data Recovery Software 5.1
از این دو تا نرم افزار استفاده کن - بالخصوص اولی
خوب یادت باشه از گزینه پارتیشن ریکاوری استفاده کنی نه فایل ریکاوری
وقتی شما گزینه پارتیشن ریکاوری بزنی شروع بع گشتن پارتیشن ها میکنه - اون وقت اطلاعاتت رو نشونت میده - بعد هر کدوم رو دوست داشتی میتونی استخراج کنی
موفق باشی

آخرین ویرایش:

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
ممنون دوست عزیز
چون خیلی برای این روش شما وقت گذاشتم جواب دادن دیر شد.
عرض کنم که چون فرمت پارتیشن ها رو نمیشناسه بنا بر این ویندوز قبلی هم که روش بوده رو نمیشناسه و با سی دی ویندوز مستقیم میره به مرحله پارتیشن بندی ، در این مرحله هم پارتیشن ها رو نشون میده ، اما با فرمت unknown و بعد از انتخاب یک پارتیشن پیغمی میده مبنی براینکه میخواد partition table رو آپدیت کنه ولی هر بار failed میده.
ممنون که توجه کردین.
چکار میتونم بکنم.

به نظر من مشکل از اینه که ویندوز شما دستکاری شده . معمولی نیست . یک سری از این سی دی ها رو جوری دستگاری میکنن که اون صفحه اول ریپیر رو نمیاره .

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
فقط Active@ Partition Recovery

سلام
دوست عزیز آموزش خاصی نداره نصبش کنی همه چی مشخصه-بعد از اجرای برنامه هاردتو انتخاب میکنی quick scan بعد از دیدن محتویات درایو unallocated شده recover رو میزنی و سلام. راستی برنامه باید ریجستر شده باشه.

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
دوست عزیز آموزش خاصی نداره نصبش کنی همه چی مشخصه-بعد از اجرای برنامه هاردتو انتخاب میکنی quick scan بعد از دیدن محتویات درایو unallocated شده recover رو میزنی و سلام. راستی برنامه باید ریجستر شده باشه.[/QUOTE
سلام
ممنون از توجه شما ، من نسخه bootable رو منظورم بود . در نسخه bootable همچین امکاناتی برای کپی اطلاعات وجود نداره.
تشکر دوست عزیز

آخرین ویرایش:

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
تشکر از عزیزان که کمک کردن ونطراتشون رو دادن
mbrاین هارد رو clear کردم ، هارد راه افتاد بعد ریکاوریش کرم.
ممنون وهمگی موفق باشید.

amirsaleh

کاربر
2013-04-04
1
0
از بین رفتن درایو D ، بعد از نصب ویندوز

سلام
من ویندوز لپ تاپم رو مجدد ریختم، ولی بعد از بالا اومدن دیگه درایو D رو نمیشناسه . ممنون میشم راهنمایی کنین

بالا