آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نرم افزار تست و تعمیر هارد wdr 6

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
واقعا ممنونم دوست عزیز تایپیک های شما رو هم دنبال میکنم خیلی خیلی مفید هست امیدوارم موفق و سربلند باشید
فقط میشه بگید مال کدوم هارد ها میباشد
چطوری با این نرم افزار میشه کار کرد و چطوری هارد رو وصل کرد

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
برای هاردهای وسترن دیجیتال، دوست عزیز شرکت هایی که این نرم افزار ها رو میفروشن فقط هزینه اموزش حساب میکنن و به اموزش خودشون میبالند من در سایت چینی اراه دهنده این شرکت عوض هستم اگر حساب خارج از کشور داشته باشید (متاسفانه نداریم) با قیمت خیلی ارزون میشه همه پکیج اورجینال دانلود کرد البته سایت ایرانی هم پیدا کردم با قیمت 50 تومن کلی پکیج به شما میده (اسم نمیارم تبلیغ نشه)اگه کسی به شما گفت کرک شده پکیج 50 تومنی ویندوزهای داخل ایران هم کرک شده هستند و فرق فاحشی با اورجینال ندارن
برای اموزش من کلیه منوی این نرم افزار بلدم از خود شرکت های که وارد میکنن نمیگم بیشتر ولی کمتر هم نیست متاسفانه وقت گذاشتن و ساختن فیلم نیست ولی سعی خودم میکنم در اینده نچندان دور

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
برای هاردهای وسترن دیجیتال، دوست عزیز شرکت هایی که این نرم افزار ها رو میفروشن فقط هزینه اموزش حساب میکنن و به اموزش خودشون میبالند من در سایت چینی اراه دهنده این شرکت عوض هستم اگر حساب خارج از کشور داشته باشید (متاسفانه نداریم) با قیمت خیلی ارزون میشه همه پکیج اورجینال دانلود کرد البته سایت ایرانی هم پیدا کردم با قیمت 50 تومن کلی پکیج به شما میده (اسم نمیارم تبلیغ نشه)اگه کسی به شما گفت کرک شده پکیج 50 تومنی ویندوزهای داخل ایران هم کرک شده هستند و فرق فاحشی با اورجینال ندارن
برای اموزش من کلیه منوی این نرم افزار بلدم از خود شرکت های که وارد میکنن نمیگم بیشتر ولی کمتر هم نیست متاسفانه وقت گذاشتن و ساختن فیلم نیست ولی سعی خودم میکنم در اینده نچندان دور
سلام
ممنون از راهنمایی و توجه شما بزرگوار
در اخر میخوام بدونم ایا برای این نرم افزار سخت افزاری هم هست یا برای تعمیرش خود نرم افزار کافیه؟

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
اره بعضی شرکت ها هستند این سری نرم افزارها رو خریداری کردن درون باکس و فلش با قفل به عنوان دستگاه سخت افزار میفروشن (یا نسخه اورجینال رو قفل سخت افزاریش شکوندن وبا یک بار خریداری به همه میفروشن ) که به نظر من بعد نیست و کیفیت خوبی داره ولی قیمت بالایی دور از تصور در نظر گرفتن

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
خب اینطوری خیلی عالی میشه ولی من یه کارت کنارش دیدم که بیشتر از یه کلید سخت افزاری به نظر میرسید نظر شما چیه؟

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
دوست عزیز من چیزی ندیدم با همه کسانی که این نرم افزار ها رو دارن هم زنگ زدم به عنوان خریدار حرف زدم و حتی شماره حساب گرفتم (این مجموعه فقط و فقط نرم افزار حالا به هر صورتی که به فروش برسونن )
از کسانی که خریداری کردن از شرکت های مختلف بپرس برای انجام هر کاری تحقیق خوب انجام بشه

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
واقعا سپاسگذارم
همیشه سربلند باشید
شانس من یه دونه هارد وسترن دم دست نیست تست کنم ...

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
این هم اثبات حرفام اگه دستگاه ، پس چرا سایت اصلی نمیفروشه با 82500 به پول ایران میتونی همه نرم افزارها رو دانلو د کنی همراه فریمور تمامی هارد ها شما انگلیس سرچ کن ببین همچین دستگاهی جز ایران وجود خارجی داره ، شانس حساب خارجی نداریم وگرنه بازار فروش از تعمییر خیلی بهتر

پیوست‌ها

• 119 کیلوبایت بازدیدها: 533

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
نمیدونی حجمش چقدره؟>!!!! اگه بخیریم
چون تو بعضی سایت ها کسایی هستن که میتونن بخرن بجاش کارمزد و ... اضافه میگیرن

بالا