آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدنvostro 1520

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوستان یه لپ تاپی گرفتم که خاموش بود بعدش خواستم امتحانش کنم شارژ دل نداشتم دیدم شارژر اچ پی که مشابهش هست بهش زدم بعد چند ثانیه خود به خود روشن شد و باتری توش بود اما چراغ شارژ باتری روشن نبود و فقط چراف پاور زیر سمت چپ روشن بود تصویر داشتم بعد چند ثانیه خاموش شد و دوباره که روشن میکنم روشن نمیشه و فن نمیچرخه

باتری رو در اوردم شارژ رو که میزنم چراغ پاور زیر سمت چپ مثل حالت نوسانی برق چشمک میزنه و با شارژر دیگه امتحان کردم باز همینطوره نه فن میچرخه نه چیزی داغ میکنه

اون چزاغی هم که تو کلید پاورش هست خیلی کم نور مثل نوسانی خاموش روشن میشه بعد 10 دقیقه که اینطوری بزاریش یکم پر نور تر میشه با باتری هم که میزنم همینطوره

دیونم کرده تروخدا اساتید راهنمایی کنن که خیلی روانیم کردهباز هم کردم یچیش داغ نمیکنه تو سایت هم هرچی گشتم فایلل بایوس پیدا نکردم که بزنم روش اونایی که بودن مال سایتن و با سایز چیپ مغایرت دارن

abas2011

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
53
79
بم
سلام اول ولتاز گیری کن ببین ولتاژهای مدار مکس و io و سوئیچ درست هستن فکر کنم جایی مدار مکس یا محافظ ولتاژ کشی داری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid9800

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوست عزیز منضورت از مدار مکس چیه؟ اگه میشه بهم بگو خیلی ممنون میشم الان میرم مغازه اونجا همه ولتاژ هاشو میگیرم و اعلام میکنم دوستا لطفا راهنمایی کنن

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوستان بایوس رو زدم راه فتاد ولی هنوز اون ایراد داره و خاموش میشه دوستان لطفا کمک کنید تروخدا

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوستان خدارو شکر مشکلو حل کردم مشکلش از یه چیز بسار مزخرف بود! پس از اینهمه جنگ و دعوا با تعویض(کریستال i/o)مشکلل حححللللللللللللللل حل شد الان دارم با همین لپ تاپ پیام میدم حتی بایوس هم میپروند و روشن نمیشد و یا روشن میشد ویندوز نمیوومد بوت نمیشد علکی موس کیبرد کار میکردن گاهی اوقات

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz
بالا