آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: اموزش نصب برنامه واتس آپ در سیستم عامل Blue Stacks

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
با درود برنامه start blue stacks را برای استفاده در لپ تاپ دانلود ونصب شدولی برنامه واتس اپ را بازکردنی مینویسد واتس اپ پیامکی به شما ارسال خواهد کردکد کشور وشماره همراه ایرانسل را وارد میکنم با توجه به اینکه گوشی موبایل از این معمولیها است .ارتباطی برقرار نمیشود لطفا راهنمایی کنید ایا میشود واتس اپ را درتپ تاپ استفاده کرد تنظیمات ان چطوراست راهنمایی بفرمایید .با سپاس

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
پاسخ : درخواست راهنمایی برنامه واتس اپ

با درود دوستان اگر کسی اطلاعاتی از این برنامه داره لطفا راهنمایی بکنه....برنامه واتس اپ برای لپ تاپ

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز

سلام دوست عزیز
موضوع ویرایش شد و اون رو به بخش مربوطه انتقال دادم
من خودم با چندین شماره توی کامپیوتر ثبت نام کردم
وقتی شماره رو میدم - به همون خط اس ام اس میاد و کد فعال سازی رو تو کامپیوتر وارد میکنم
بعید میدونم به مدل گوشیت مربوط باشه
ولی یه مدت پیش باز گیر همچنین برنامه افتادم - هر چی درخواست کد دادم اس ام اسی نمی اومد .تا اینکه موقع ثبت نام نمیدونم چی رو زدم که یه اپراتور خارجی زنگ زد - و با زبان فارسی گفت کد فعال سازی شما این است
یه بار هم تو ویچت این قضیه اتفاق افتاد - هیچ اس ام اس فعال سازی دریافت نمیکردم و تا اینکه اپراتور چینی زنگ زد
دوست عزیز - فک کنم اگه سه بار در خواست اس ام اس بدی و اس ام اس واست نیاد بار چهارم اگه درخواست بدی بهت زنگ میزنن

آخرین ویرایش:

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی

سلام دوست عزیز
موضوع ویرایش شد و اون رو به بخش مربوطه انتقال دادم
من خودم با چندین شماره توی کامپیوتر ثبت نام کردم
وقتی شماره رو میدم - به همون خط اس ام اس میاد و کد فعال سازی رو تو کامپیوتر وارد میکنم
بعید میدونم به مدل گوشیت مربوط باشه
ولی یه مدت پیش باز گیر همچنین برنامه افتادم - هر چی درخواست کد دادم اس ام اسی نمی اومد .تا اینکه موقع ثبت نام نمیدونم چی رو زدم که یه اپراتور خارجی زنگ زد - و با زبان فارسی گفت کد فعال سازی شما این است
یه بار هم تو ویچت این قضیه اتفاق افتاد - هیچ اس ام اس فعال سازی دریافت نمیکردم و تا اینکه اپراتور چینی زنگ زد
دوست عزیز - فک کنم اگه سه بار در خواست اس ام اس بدی و اس ام اس واست نیاد بار چهارم اگه درخواست بدی بهت زنگ میزنن
lمتشکرم از شما از من کد کشوررو خواسته زدم ایران بعد شماره موبایل رو دادم .این اخطارو میده(اینترنت خود راچک کنید . متشکرم اینترنت من مشکلی نداره .راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
ایا ممکنه از ورزن واتس اپ باشه چون تا دیروزاین خطا رو میداد که تاریخ برنامه گذشته لطفا تاریخ دستگاهتان را به عقب باز گردانید.اگر ورزن جدید واتس اپ برای کامپیوتر رو بگذارید ممنون میشم تست بزنم .

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام
بله دوست عزیز
ممکنه از ورژن باشه
سه روز پیش نسخه جدید اون عرضه شده است
البته شما یک تست دیگر هم بکنید . ببینید خوده سیستم Blue Stacks متصل به نت هست یا نه ؟ داخل مرورگرش تست بکنید

بالا