آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

خود بخود خاموش شدن لپ تاپ DELL N5040

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
سلام بر دوستان و اساتید مهربانم.دو تا لپ تاپ دلN5040 واسم اومده که هر دو تا شون خودبخود خاموش میشن.گاهی اوقات داخل ویندوز نزدیک به نیم ساعت و شایدم بیشتر بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی یه دفه ریستارت میکنه و گاهی این مدت زمان کمتر میشه و گاهی هنگام بوت خاموش میشه.بدون باتری چک کردم و با یه آداپتور دیگه با همون آمپر هم تست شده ولی جواب نداده.ویندوز هم عوض شده ولی باز هم همون مشکل رو داره.یکی رو باز کردم میخام بایوس رو آپدیت کنم .فایلشم دارم هنوز این کار رو انجام ندادم...ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن#$V686

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
سلام دوستان عزیزم.یکی از لپ تاپ ها رو باز کردم و بایوسش رو آپدیت کردم و کل قطعات رو سرویس و برد رو با تینر شستم ویندوز رو مجدد عوض کردم.الان از دیروز دارم تست میکنم،فعلا که مشکلش حل شده و داره جواب میده،انشاا... که دیگه اذیت نکنه...ممنون از راهنمای و لطف دوستان... ♥

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
سلامی مجدد خدمت دوستان عزیزم...لپ تاپ ذکر شده بعد چند روز مجدد برگشت خورد که کیبردش رو عوض کردم و الان نزدیکه چند هفته است بدون مشکل داره کار میکنه...نمیدونم احتمالا کیبرد به بدنه اتصالی داشت و یا... به هرحال با تعویض کیبرد مشکل حل شد ..ممنون همه دوستان

بالا