آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: شارژ خالی کردن W995

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
با عرض سلام خدمت اساتید و همکاران گرامی.
یه گوشی سونی اریکسون مدل w995 دارم.
مشکل از اونجا شروع شد که داشتم یه اسپیکر درست میکردم و از خروجی استریو گوشی برا تست صدای اسپیکر استفاده کردم که ببینم صدا چجوریه، بعد 5 دقیقه کار کردن یهو گوشی خاموش شد و روشن نمیشد دیگه، بعد 1 ساعت که به شارژر وصل کردم دیدم روشن شد ولی بعد شارژ شدن باطری به شدت گرم میشه و طی یکی دو ساعت شارژش خالی میشه، باطری هم عوض شد ولی مشکل پا بر جاست.
به تعمیر کار تلفن همراه هم مراجعه کردم ولی گفتن که CPU گوشی مشکل داره و پیدا هم نمیشه که تعویض کنن!
مشکل رو مطرح کردم که از تجربیاتتون استفاده کنم شاید بتونم با کمک شما مشکل رو حل کنم یا گوشی رو برای یکی از همکاران مجرب بفرستم جهت تعمیر.
با تشکر

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,411
ایران
سلام!
اگه تعمیرکار موبایل هستید ابتدا گوشی رو به منبع تغذیه وصل کنید جریان قبل و بعد از پاور را ببینید چگونه است اگر در حالت استندبای(انتظار) گوشی جریانکشی داشت با باز کردن گوشی ببینید که کدام آیسی یا قطعه داغ میکند اقدام به هیت دادن وسرانجام تعویض آن قطعه کنید! انشالله مشکلتون حل میشه!

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
سلام!
اگه تعمیرکار موبایل هستید ابتدا گوشی رو به منبع تغذیه وصل کنید جریان قبل و بعد از پاور را ببینید چگونه است اگر در حالت استندبای(انتظار) گوشی جریانکشی داشت با باز کردن گوشی ببینید که کدام آیسی یا قطعه داغ میکند اقدام به هیت دادن وسرانجام تعویض آن قطعه کنید! انشالله مشکلتون حل میشه!

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز.
یه چیپ بزرگ روی برد بود، اواسط هیت دادن یه هم دیدم از زیرش قلع مثل نقل و نبات داره میپره بیرون!!!
:blinksmi:
فکر نکنم دیگه امیدی باشه .... :distrust:

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,411
ایران

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز.
یه چیپ بزرگ روی برد بود، اواسط هیت دادن یه هم دیدم از زیرش قلع مثل نقل و نبات داره میپره بیرون!!!
:blinksmi:
فکر نکنم دیگه امیدی باشه .... :distrust:

درود!
آره دیگه بی شک زیاد حرارت دادی که اینطوری شده اما به هر حال اگه متالیزه های پایه آیسی که شما میگی از روی برد نکنده باشه با شابلون میتونی دوباره آیسیشو بزنی ولی با این حرارتی که شما دادی باحتمال زیاد آیسی رو سوزوندی! بازم بنده همه جوره در خدمتم!

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با عرض سلام خدمت اساتید و همکاران گرامی.
یه گوشی سونی اریکسون مدل w995 دارم.
مشکل از اونجا شروع شد که داشتم یه اسپیکر درست میکردم و از خروجی استریو گوشی برا تست صدای اسپیکر استفاده کردم که ببینم صدا چجوریه، بعد 5 دقیقه کار کردن یهو گوشی خاموش شد و روشن نمیشد دیگه، بعد 1 ساعت که به شارژر وصل کردم دیدم روشن شد ولی بعد شارژ شدن باطری به شدت گرم میشه و طی یکی دو ساعت شارژش خالی میشه، باطری هم عوض شد ولی مشکل پا بر جاست.
به تعمیر کار تلفن همراه هم مراجعه کردم ولی گفتن که CPU گوشی مشکل داره و پیدا هم نمیشه که تعویض کنن!
مشکل رو مطرح کردم که از تجربیاتتون استفاده کنم شاید بتونم با کمک شما مشکل رو حل کنم یا گوشی رو برای یکی از همکاران مجرب بفرستم جهت تعمیر.
با تشکر

دوست عزیز یک قسمت گوشی به اصطلاح برق دزدی دارد شما باید طبق نقشه ان قطعه را پیدا کنید در ضمن ایسی شارژ را نیز چک کنید ونتیجه را اعلام کنید

با تشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
دوست عزیز یک قسمت گوشی به اصطلاح برق دزدی دارد شما باید طبق نقشه ان قطعه را پیدا کنید در ضمن ایسی شارژ را نیز چک کنید ونتیجه را اعلام کنید

با تشکر
با درود
فکر کنم دیگر دیر شده است کار از کار گذشته !
موفق باشید

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
درود!
آره دیگه بی شک زیاد حرارت دادی که اینطوری شده اما به هر حال اگه متالیزه های پایه آیسی که شما میگی از روی برد نکنده باشه با شابلون میتونی دوباره آیسیشو بزنی ولی با این حرارتی که شما دادی باحتمال زیاد آیسی رو سوزوندی! بازم بنده همه جوره در خدمتم!

باز هم ممنونم

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
با درود
فکر کنم دیگر دیر شده است کار از کار گذشته !
موفق باشید

:lol:نمیدونم چرا یه هو حس مهندس بودن بهم دست داد و گوشی دست گرفتم :biggrins:
باز هم ممنونم ازتون آقای امجدی :32000000:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
:lol:نمیدونم چرا یه هو حس مهندس بودن بهم دست داد و گوشی دست گرفتم :biggrins:
باز هم ممنونم ازتون آقای امجدی :32000000:
با درود
اختیار دارید شما استاد ما هستید
من خودم شخصا کلی از این خرابکاری ها انجام دادم خدایی آمار دیگه از دستم در رفته :khandehhh:
موفق باشید

بالا