آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: کمک درانتخاب اسیلوسکوپ

TABASOOMTZ

کاربر
2013-11-23
117
274
تبریز
با سلام می خواستم یه اسیلوسکوپ بخرم به نظرتون کدوم مارک بهتره و چرا؟؟؟؟در حد 20مگا هرتزباشه!! واسه کارهای سویچینگ می خواستم یکی از دوستان یه هیتاچی قدیمی اصل زاپن داره به نظرتون خوبه؟؟

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام دوست عزیز متاسفانه در این مورد کسی راهنمایی نمیکنه نمیدونم چرا تو این سایت که اساتیدی هستند که من همیشه ارزوی ملاقاتشونو دارم ولی در مورد اسیلسکوپ ساکتن نمیدونم چرا کسی نیست که اطلاعات جامعی در این مورد بده ؟:frown::distant:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
با سلام می خواستم یه اسیلوسکوپ بخرم به نظرتون کدوم مارک بهتره و چرا؟؟؟؟در حد 20مگا هرتزباشه!! واسه کارهای سویچینگ می خواستم یکی از دوستان یه هیتاچی قدیمی اصل زاپن داره به نظرتون خوبه؟؟

سلام
تا بحال با کنوود . هیتاچی و یه مدل جدید که ال سی دی رنگی داره کار کردم مشکل خاصی نداشتند.
معیار انتخاب اسکوپ البته یکی از دوستان عضو سایت هست که واقعا استاده.
اون چیزایی که مهمه :1 -شرکت سازنده ترجیحا آمریکایی ژاپنی و اروپایی باشه بهتره . چینی در رده آخر قرار داره.
[hide]2 -فرکانس کاری اسکوپ که نیازتون رو بر آورده کنه
3- بروز بودن دستگاه خیلی مهمه دستگاه های جدید دارای فرکانس متر. ولت متر و سایر امکانات هستند.
4- اگه دست دوم می خرید به نور هم و چنین فو کووس نمایشگر توجه کنید.[/hide]

آخرین ویرایش:

TABASOOMTZ

کاربر
2013-11-23
117
274
تبریز
با سلام من رفتم صفحشو دیدم کیفیتش خیلی خوب بود اما مثلا ما الان تو دانشگاه از اسکوپ چینی استفاده می کنیم فرقش با ژاپنی یا امریکایی در چیه دقتشهیا چی؟؟؟

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
با سلام من رفتم صفحشو دیدم کیفیتش خیلی خوب بود اما مثلا ما الان تو دانشگاه از اسکوپ چینی استفاده می کنیم فرقش با ژاپنی یا امریکایی در چیه دقتشهیا چی؟؟؟

سلام
دوست عزیز دستگاه های مونتاژ چین یعنی تحت لیسانس مثلا سامسونگ یا کنوود یا غیره مشکلی نیست ولی من در آوردی باشه
فورا خراب میشه و دقت اندازه گیری کمتری نسبت به دستگاه های امریکایی و ژاپنی داره!!!

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
من هم تصمیم گرفته بودم یک دستگاه تهیه کنم ولی اطاعات خوبی نه توانستم پیدا کنم لطفا اگر دستگاه را خرید بفرماید آیا راضی هستید

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز تاپیک خوبی رو زدی چون منم خیلی وقته دنبال یه اسکوپ خوب و مناسب میگردم البته یه دونه پیدا کردم و به خاطر 50 تومن از دستم رفت . دست دوم سالم و تمیز اگر جایی دیدین من میخوام
منم به چینیها اعتماد ندارم که هنوز به اسکوپم
راستی از کارتای اسکوپ TNM کسی استفاده کرده؟؟ چطورین ؟؟با این قیمتاشون؟؟؟؟؟

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام
من هم تصمیم گرفته بودم یک دستگاه تهیه کنم ولی اطاعات خوبی نه توانستم پیدا کنم لطفا اگر دستگاه را خرید بفرماید آیا راضی هستید

سلام
دوست عزیز بنده الان هیتاچی دارم 40 مگ کارش فوق العاده است خودش هم اصل ژاپن !

TABASOOMTZ

کاربر
2013-11-23
117
274
تبریز
شرمنده من هنوز نخریدم اما کیفیت صفحشو دیدم خیلی عالی بود طرف می گفت صفحش توشیباست برا خرید اسیلوسکوپ بلید چه چیز هایی رو مد نظر قراربدیم؟؟؟

بالا