آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن یخچال امرسان

ahpa63

کاربر
2012-11-06
139
392
با سلام
یک یخچال فریزر امرسان داریم که فقط چراغ پاور ان روشن است و روی سون سگمنت ان هیچ چیزی نداریم(خاموش است") و موتور نیز فعال نمی گردد.
لطفا برای عیب یابی راهنمایی فرمایید
IMG_0749.jpgIMG_0745.jpgIMG_0743.jpg

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام من هم فریزرم امرسان با همین برد است مشکلم اینه که فن یکسره کار میکنه و برفک زیاذ میزنه و بعضی اوقات تمام برفکها اب میشه در وافع موتور در تایم درست کار نمیکنه ایا ایسی اصلی فرمان برد است و یا برد کامل ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
بنده نماینده امرسانم-این برد ها طرح ایتالیاست وتعمیرش ساده نیست ولی با آقایFARAH676در این سایت تماس بگیرید ایشان متخصص الکترونیک اند-بهترین را تعویض آن میباشد

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام نقشه این برد برای اپلود است ممنون بذارید

• Like

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام در مورد برد فریزر امرسان با تعویض کردن رله ها مشکلم حل شد قبلا رله را با اهم متر جهت اهم وردی و خروجی تست گرفته بودم و سالم نشان میداد ولی احتملا توی کار مشکل ایجاد میکرد به هر صورت اینهم یه تجربه شد

غلام احمدی

کاربر
2014-05-20
2
2
این برد مدل 22 امرسان است چون تحت فشار در قاب است باعث خاموش شدن برد می شود سعی کنیدبرد را طوری در قاب ان قرار دهید که تحت فشار نباشد مشکلتان حل می شود.

• Like

غلام احمدی

کاربر
2014-05-20
2
2
باسلا لطفا مرا راهنمایی کنید یخچال فریزر پارس مدل کمبی که مشکل ان گرم بودن قسمت یخچال بوده که با تعویض شیر برقی و برد سالم مشکل ان حل نشده لطفا پاسخ دهید چکار کنم؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like

ostadrayaneh

کاربر
2011-10-20
2
0
سلام. برد یخچال منم همینه. همه چی کار می‌کنه و از نظر ظاهر هم همه قطعات سالمند. اما یخچال روشن نمیشه. نمایندگی میگه باید تعویض بشه کل برد.میشه برا تعمیرش راهنمایی کنید؟؟

saeed 2019

کاربر vip
کاربر
2019-10-03
11
6
با سلام خدمت همکاران گرامی یخچال فریزر امرسان مدل BFN22D-348 دارم مشکل یخ نشدن قسمت یخچال و همچنین یخ نزدن قسمت فریزر داره و همچنین چراغ نمایشگر روشن و خاموش میشود ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا