آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: به هنگ رفتن ویندوز به هنگام کار کشیدن زیاد از usb به خاطر اتصالی دادن نا خواسته توسط فلش مموری در لب تابdell n4010

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود همکاران عزیز لب تاب دل n4010 خودم در حال کار باهاش بودم که یه فلش مموری که اتصالی داشت رو به سیستم وصل کردم سیستم خاموش شد بعد اون که روشنش کردم از اون به بعد چند دقیقه که از usb کار میکشم گجت در صد رم رو 99در صد نشون میده فن میره رو حداکثر توان در حالی دمای سی پی یو و قطعات دیگه که با cpuid hw monitor کنترل کردم عادی هست با بررسی برد usb متوجه گرم شدن زیاد ای سی 2062a شدم حالا مشکل اینجاست که ای سی فوق نه پسوند نه پیشوند اضافی روش ننوشته نمیتونم دیتاشیت ای سی رو پیدا کنم که تهیه کنم ذر ضمن 8 پایه هستش اگر از دوستان میدونه توی تهران میتونم از کی تهیه کنم یا ایسی رو میشناسه و شناسه ایسی رو کامل بگه ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
دوست عزیز بیین میتونی نقشه لب تابت رو پیدا کنی
تو اونجا شماره دقیق ای سی هست و طرزکارش

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود ممنون از راهنمایی شما جنابnichicon ولی قبلش هر چی گشتم نتونستم نقشه این مدل رو پیدا کنم همجا فقط فایل بایاس دستگاه هستش برای همین بازم ممنون از هم فکری شما

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
درود ممنون از راهنمایی شما جنابnichicon ولی قبلش هر چی گشتم نتونستم نقشه این مدل رو پیدا کنم همجا فقط فایل بایاس دستگاه هستش برای همین بازم ممنون از هم فکری شما

درود
دوست عزیز ببینید آیسی اشاره شده توسط شما این آیسی است ؟
TPS2062A datasheet pdf datenblatt - Texas Instruments - TWO CHANNEL, CURRENT-LIMITED, POWER-DISTRIBUTION SWITCHES ::: ALLDATASHEET :::
سپاس

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود
دوست عزیز ببینید آیسی اشاره شده توسط شما این آیسی است ؟
TPS2062A datasheet pdf datenblatt - Texas Instruments - TWO CHANNEL, CURRENT-LIMITED, POWER-DISTRIBUTION SWITCHES ::: ALLDATASHEET :::
سپاس
درود دوست عزیز فکر میکنم همین باشه ممنونم از راهنمایی شما شنبه از بازار یه سئوالی کنم ببینم گیر میاد یا دنباله مشابه بگردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity
بالا