آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تاریک بودن نصف ال سی دی لپ تاپ dell vostro 1000

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
Re: پاسخ : تاریک بودن نصف ال سی دی لپ تاپ dell vostro 1000

مواقم یکی از بکلایت ها نیم سوز شده jaxtorبا سلام من با همکار عزیز اقای

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام خدمت اساتید گرامی بنده یه لپ تاپ dell vostro 1000 به دستم رسیده که بعد از چند ثانیه کار با دستگاه .با صدای یک چیزی شبیه بوق خیلی ضعیف صفحه بسیار کم نور میشه و هر کار میکنم درست نمیشه .وقتی روشنش میکنم تا قبل ویندوز خوبه به محض اینکه ویندوز میخواد بوت بشه صفحه تاریک میشه . کسی میدونه مشکلش چیه ؟
دوستان نصب ویندوز هم زدم مشکل حل نشد
تعویض ال سی دی هم شد
تعویض های ولتاژ هم شد
تعویض فلت ال سی دی هم شد بازم جواب نداد
آقای امجدی منتظر جواب شما هستم شنیدم از همه بهتر جواب میدی

به من گفتن رفته رو برد. اگه رفته ممنون میشم از دوستان رو نقشه یا عکس به من بگن کجا هست مشکل .
اسم قطعه رو بهم بدن تا تعویض کنم. چند تا تعمیر کار به من میگن فت ها خراب شده .
سنسور خاموش کردن نور ال سی دی هم جدا کردم باز هم همین مشکل رو دارم. با تشکر از همه ی دوستان.

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست گرامی
برا مشکلتون یه تاپیک جدا ایجاد کنید .البته اگه مشکلتون اینقد شبیه مشکل دوستمون هست که متن ایشون رو کپی کردید ،پس باید با راه حل ایشون هم درست بشه و نیازی به جستجوی علت در جاهای دیگه برد نباشه .
موفق باشید .

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام دوست عزیز
ببینید لپ تاپ ایشون در قسمت چپ نوری داشته کم یا زیاد برای لپ تاپ بنده این مشکل وجود نداره
من متن ایشون رو کپی کردم ولی در انتهای اون مطالبی اضاف کردم دوست عزیز.
نیازی به ساخت تاپیک نیست تو همین تاپیک باشه بهتره که مدل لپ تاپ یکی هست بقیه هم گیج نمیشن
در ضمن تمام صفحه ال سی دی بنده تاریک میشه هیچ لایتی وجود نداره تا سنسور رو بزنی روشن میشه که باز هم بعد از چند ثانیه نور لایت میره این مشکل با مشکل اون دوستمون فرق داره
من های ولناژ و ال سی دی و فلت ها رو کامل عوض کردم جواب نداد
چند نمونه ال سی دی گذاشتم اصلا هیچ چیزی نمایش نمی داد ولی با ال سی دی خودش تا اول ویندوز نور کافی هست ولی بعد از چند ثانیه نور میره
ویندوز هم تعویض کردم 7 ورژن 32 زدم تو ویندوز دیگه اصلا نور نداره .
اینو راهنمایی کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام خدمت اساتید گرامی بنده یه لپ تاپ dell vostro 1000 به دستم رسیده که بعد از چند ثانیه کار با دستگاه .با صدای یک چیزی شبیه بوق خیلی ضعیف صفحه بسیار کم نور میشه و هر کار میکنم درست نمیشه .وقتی روشنش میکنم تا قبل ویندوز خوبه به محض اینکه ویندوز میخواد بوت بشه صفحه تاریک میشه . کسی میدونه مشکلش چیه ؟
دوستان نصب ویندوز هم زدم مشکل حل نشد
تعویض ال سی دی هم شد
تعویض های ولتاژ هم شد
تعویض فلت ال سی دی هم شد بازم جواب نداد
آقای امجدی منتظر جواب شما هستم شنیدم از همه بهتر جواب میدی

به من گفتن رفته رو برد. اگه رفته ممنون میشم از دوستان رو نقشه یا عکس به من بگن کجا هست مشکل .
اسم قطعه رو بهم بدن تا تعویض کنم. چند تا تعمیر کار به من میگن فت ها خراب شده .
سنسور خاموش کردن نور ال سی دی هم جدا کردم باز هم همین مشکل رو دارم. با تشکر از همه ی دوستان.

با درود خدمت همکار گرامی
دوست بزرگوارم ، در این انجمن اساتید بسیار بزرگواری تشریف دارند که باعث افتخار بنده که شاگردشان باشم مثل استاد بزرگ با کاربری ( غزال ) . که بنده در مقابل این استاد چیزی برای گفتن ندارم

همچنین مهندسان بزرگوار مانند : همکار گرامی با کاربری (
cybernova ) و همچنین دیگر عزیزان ، که باعث افتخار انجمن هستند

مطلب دیگر این که طبق قوانین انجمن برای هر سوال باید تاپیک جدید ایجاد کرد حتی بنده هم باید رعایت کنم
البته مشکل همکار قبلی برد اینورتر بود ولی همانطور که فرمودید ایراد سیستم شما فرق میکند
پیشاپیش از همکاری شما دوست گرامی سپاسگزاریم
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا