آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: کمک در مورد ساخت اسیلوسکوپ

ababakz

کاربر
2012-12-08
6
3
سلام.
من می خوام یه اسیلوسکوپ درست کنم . ترجیحا با avr و Glcd . پروژه های زیادی تو اینترنت هست اما من میخوام تا 200 یا 300 کیلو هرتز ورودی رو بتونه نمونه برداری بکنه. البته فکر میکنم خیلی ها دنبال همچیمن چیزی باشن .
هر کمکی باشه ممنون میشم از معرفی ADC مناسب و موجود در بازار و مداری واسه Volt div گرفته تا پروژه کامل !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام.
من می خوام یه اسیلوسکوپ درست کنم . ترجیحا با avr و Glcd . پروژه های زیادی تو اینترنت هست اما من میخوام تا 200 یا 300 کیلو هرتز ورودی رو بتونه نمونه برداری بکنه. البته فکر میکنم خیلی ها دنبال همچیمن چیزی باشن .
هر کمکی باشه ممنون میشم از معرفی ADC مناسب و موجود در بازار و مداری واسه Volt div گرفته تا پروژه کامل !

سلام
تو بخش الکترونیک هست با دقت جستجو کنید.

ababakz

کاربر
2012-12-08
6
3
جست و جو نتیجه نداد . فقط یک پروژه چند کیلو هرتزی تو سایت پیدا گردم . اگه لینک بدبد ممنون میشم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

aidinmamad

کاربر
2014-02-06
113
231
تبریز
من مداری که در شکل پایین میبینید رو در روی برد بورد ساختم ولی کار نکرد و فقط پیکسل های روی LCD با پتانسیومتر (P1 (RV1 همگی پر رنگ وکم رنگ میشن لطفا کمکم کنید .

لینک 1 : http://s82.uploadbaz.com/files/1/jgs5rpmsijgb0d/Osc.rar
لینک 2 : Download Osc rar

aidinmamad

کاربر
2014-02-06
113
231
تبریز
سلام
مثل این که اینجا هیچکس جواب نمیده :hmm:
مشکل اسیلوسکوپ حل شد و تو برنامش اشکال داشت که بر طرف کردم و آپلود ها رو تازه کردم و الان اشکال ندارن و مدار کار میکنه .
سپاس

alirezapc30

کاربر
2014-10-31
36
84
سلام دوست عزیز. سرعت avr برای اوسیلوسکوپی که برای کار مفید باشه خیلی کمه. ابزار ازمایشگاهی باید دقت لازم رو داشته باشن تا بدرد بخورن.
سپاس

بالا