آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی تبدیل جارو شارژی به سیمی ؟

bird

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-09
48
78
با سلام
من یه جارو شارژی بلک اند دکر دارم که روی دستگاه 14.4 ولت نوشته، الان دیگه باطریش خراب شده واقعیت می خوام سیمی اش کنم و باطری رو از مدار خارج کنم یه راهنمایی از دوستان می خوام.
اصلا امکانش هست .... ترانسی که باید استفاده کنم ؟ نوع امپر؟ توان...... هر چی که نیاز هست .
با تشکر

bird

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-09
48
78
باسلام
بایستی براساس ولت و آمپر باتری و توان موتور آداپتور درست کنی تا کار کند

منم با دوستمون موافقم گمان نکنم این شارژر بتونه توان مور د نیاز برای کارکرد دستگاه ر و تامین کنه.
اگر اداپتور دستگاه جواب بده که عالی میشه .... نمی دونم حالا باز دوستان با تجربه باید راهنمایی کنند

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام عکس دستگاه و مدلش را قیدکن و حتی عکس باتری ها راهم همینطور، تا راحتتر راهنمایی شوی چون انواع واقسام جارو شارژی با ولت و آمپرهای مختلفی وجود دارد

bird

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-09
48
78
دوست عزیز موردی که فرموده بودید رو انجام دادم اصلا موتور تکان نمی خوره یه صدایی کمی از تو موتور می آد ولی حرکت نمی کنه...
j1 - Télécharger - 4shared

مدل دستگاه : pv1405 -- 14.4v
در ضمن دستگاه 35 وات

http://www.blackanddecker.co.za/homeproducts/productdetails/catno/PV1405/
حالا اگر طبق فرمول هم حساب کنیم به یک ترانس 2.5 امپری نیاز داریم در حالیکه اداپتور خودش 200 میلی امپر
دوستان اگر اشتباه میکنم صحبت بنده رو تصحیح کنند.

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام
7.png
نوشته اصلی توسط bird
دوست عزیز موردی که فرموده بودید رو انجام دادم اصلا موتور تکان نمی خوره یه صدایی کمی از تو موتور می آد ولی حرکت نمی کنه...

شارژ آن طوری طراحی شده که:
[hide]
یک دهم جریان واقعی آن را دارا میباشد و برای شارژ بلند مدت طراحی گردیده است لذا طبیعی است که کار نکند
[/hide]

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
با سلام
من یه جارو شارژی بلک اند دکر دارم که روی دستگاه 14.4 ولت نوشته، الان دیگه باطریش خراب شده واقعیت می خوام سیمی اش کنم و باطری رو از مدار خارج کنم یه راهنمایی از دوستان می خوام.
اصلا امکانش هست .... ترانسی که باید استفاده کنم ؟ نوع امپر؟ توان...... هر چی که نیاز هست .
با تشکر

سلام

همانطورکه اساتید محترم فرمودند نیاز به جریان زیادی داره
البته در این خصوص تجربه ندارم اما اگه با 3 آمپر تکون کوچولو هم بخوره من تعجب میکنم
لذا علاوه بر آمپر بالا نیاز به سیم مناسب هم داره و با توجه به طول مورد نیاز با سیم نازک شبیه سیم شارژر نمیشه

سپاس

بالا