آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشكل بلوتوث لپ تاپ x550lc

BESTSYSTEM

کاربر
2007-12-15
32
71
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه اساتيد گرامي
بنده لپ تاپ asus x550lc رو دارم.اين لپ تاپ درايور بلوتوثش راه اندازي نميشه.با ويندوز 8 و 7 هر دو 64 و 32 بيتي امتحان كردم.جديدترين درايورها رو از سايتش دانلود كردم بازم جواب نداد. حتي بايوس لپ تاپ رو هم آپديت كردم فايده نداشت. درايورها رو به صورت اتوماتيك و دستي نصب كردم اما متاسفانه جوابي نگرفتم.لطفا من رو راهنمايي كنيد.ممنونم

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام دوست عزیز
ویندوز بلوتوث رو بعنوان سخت افزار شناسایی میکنه.؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alimmb

rezae

کاربر
2007-06-06
20
51
شیراز
از تو قسمت ساپورت سایت ایسوس درایور ASUS Wireless Radio Control (A driver to make you switch Airplane mode(Wireless) On/Off)
توقسمت utility نصب کن
بعضی مدل ها دکمه خاموش و روشن وایرلسشون و بلوتوثشون یکیه
شاید جواب بده
اینم لینک دانلود

رو کیبرد یا اطراف ان دکمه سخت افزاری واسه روشن و خاموش کردن بلوتوث وجود داره یا نه؟؟؟
این نرم افزارا رو هم نصب کن
ASUS InstantKey Utility
ATKACPI driver and hotkey-related utilities
Keyboard Device Filter Utility

آخرین ویرایش توسط مدیر:

BESTSYSTEM

کاربر
2007-12-15
32
71
با سلام.سه سخت افزار رو در قسمت network شناسايي ميكنه.اگه اشتباه نكنم يكي وايرلسه، يكي درايور پرت شبكه و ديگري بلوتوث. در قسمت seting / chang pc seting / wireless گزينه بلوتوث مياد اما غيرفعاله

BESTSYSTEM

کاربر
2007-12-15
32
71
توي ويندوز 8 قسمت در قسمت seting / chang pc seting / wireless گزينه بلوتوث مياد اما غيرفعاله. مثل دكمه on/off اما عمل نميكنه

rezae

کاربر
2007-06-06
20
51
شیراز
Capture.PNG

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام توی بعضی از این لب تاب ها سخت افزار بلوتوث ندارن اما درایور نصب میشن و لی کار نمیکنه من یک ایسر دارم که همینه ایسوس رو هم چند مدلی رو دیدم که سخت افزار رو توی لب تاب نداره قبلا داشت و کار میکرد؟

BESTSYSTEM

کاربر
2007-12-15
32
71
سلام و خسته نباشيد. جناب رضايي من توي قسمت منيج رو كه نگاه ميكنم ، در حيني كه وايرلس روشنه چنين عكسي كه شما گذاشتيد نيست. يعني قسمت بلوتوث اصلا نمياد كه بخواد فعال باشه يا نه. لطفا راهنماي بفرماييد

BESTSYSTEM

کاربر
2007-12-15
32
71
با سلام. خب اگه بلوتوث نداره چطور وقتي توي سايت براي دانلود درايورهاش ميرم ، درايور لپ تاپ هست؟ميشه راهنمايي كنيد؟ممنونم
در ضمن اينم قسمت change pc seting در ويندوز 8 هستش بعد از نصب تمامي درايورهاUntitled.jpg

آخرین ویرایش:

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
در موقعی که میخواید از سایت داریور دانلو کنید برای لب تاب هر لب تابی یک سریال داره

مثل لب تاب های دل که یک service tag دارن وقتی اون رو در سایت رسمی لب تاب وارد کنید فقط درایو های که اون لب تاب لازم داره برای شما لیست میشه .
اگر مدل لب تاب خالی سرچ کنید تمامی درایور ها میاد شاید شرکت سازنده لب تاب با کانفینگ های مختلفی بیرون داده باشه مثلا مثل لب تاب های دل e6400 که چندین کانفینگ داره . مثلا یه کافنیگش گرافیک داره یکی انبورد اینتله یکی سیم کارت خور داره یکی نداره و ...

درمورد لب تاب های hp هم به همن شکل هستش یک سریال نامبر دارند که وقتی اون رو در سایت وارد کنید فقط داریور های لب تاب خودتون که لازم به نصب هستش رو لیست میکنه .

بالا