آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نحوه ریکاوری هارد دستگاه DVR

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
اگر لینوکس داشته باشید . ابزاری تو لینوکس هست برای ریکاوری . یکی از برنامه های خوب لینوکس برای این کار .
http://linuxseason.ir/6988/r-linux-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-
%D8%A7%D8%B2-%D8%AF.html

در ویندوز هم بستگی به انتخاب برنامه ریکاوری مناسب برای این کار هست . مثلا
[h=1]R-Studio 7.6 Build 156433 Network Edition[/h]از این سیستم فایل ها پشتیبانی میکند .
FAT (FAT12, FAT16, FAT32, exFAT)​
NTFS, NTFS5 (created or updated by Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/Win7)​
HFS/HFS+ (Macintosh)​
Little and Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris)​
Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)​

آخرین ویرایش:

AGREEN

کاربر
2015-04-28
2
3
سلام من هم این مشکل رو دقیقا دارم و باید فایل های RIFF رو به کسی تحویل بدم تا اثبات جرم بکنه .
با دو برنامه ACTIVE و EASUS این کار ریکاوری رو به مدت 8 ساعت انجام دادم نهایتا به یدونه فایل RIFF و تعداد زیادی فایل SWF که کد گذاری شدن و اصلا خونده نمیشن رسیدم .

به هر حال کار ریکاوری با برنامه رو همینجا متوقف کردم چون این برنامه ها DATA EXTRACTOR قوی ندارن برای این کار .

حالا هارد رو دارم با یک PC3000 EXPRESS ریکاوری میکنم . میخوام ببینم DATA EXTRACTOR PC3000 میتونه تمام فایل های RIFF رو تحویل بده . یا حداقل تعدادی از اونها .

دوستان اینقدر نگید با فلان دستگاه ایمیج باید گرفت و روی یه هارد خالی ریخت و به DVR وصل کرد . در این صورت وقتی به DVR وصل میشه تقاضای فرمت هارد میخواد که دوباره اطلاعات از بین میرن .

دنبال نرم افزاری در لینوکس هستم برای اینکه این مشکل حل بشه و به زودی میگم .

tahoorinia

کاربر
2015-08-27
1
0
سلام به همه دوستان
منم مشکلی مشابه دارم
میخوام تصاویر دوربینها رو ببینم که متاسفانه هارد رو باز کردم به پی سی وصل کردم و گفت این درایو ناشناخته است
به هر زحمتی بود از جایی هم که نمیدونم هارد رو شناسوندم که تو مای کامپیوتر نشون داد اما بازش نمی کرد و گفت باید فرمت بشه
بیخیالش شدم و به دستگاه دی وی آر وصل کردم دیدم تمام ذخیره های قبلی پاک شده و دوباره از همون لجظه داره ذخیره می کنه
لطفا راهنمایی کنید که از کجا باید برای رکاوری فایلهای گذشته شروع کنم و با چه نرم افزاری
حقیقتا تا بحال یک بار هم ریکاوری نکردم و از صفر تا صد باید بهم بگین

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام به همه دوستان
منم مشکلی مشابه دارم
میخوام تصاویر دوربینها رو ببینم که متاسفانه هارد رو باز کردم به پی سی وصل کردم و گفت این درایو ناشناخته است
به هر زحمتی بود از جایی هم که نمیدونم هارد رو شناسوندم که تو مای کامپیوتر نشون داد اما بازش نمی کرد و گفت باید فرمت بشه
بیخیالش شدم و به دستگاه دی وی آر وصل کردم دیدم تمام ذخیره های قبلی پاک شده و دوباره از همون لجظه داره ذخیره می کنه
لطفا راهنمایی کنید که از کجا باید برای رکاوری فایلهای گذشته شروع کنم و با چه نرم افزاری
حقیقتا تا بحال یک بار هم ریکاوری نکردم و از صفر تا صد باید بهم بگین
داداش نمیخام نا امید بشی ولی کلا با سیستمی که پیاده کردی بیخیال بشی بهتره

gajet1

کاربر vip
کاربر
2015-06-29
4
1
سلام بر دوستان
بنده نرم افزار ریکاوری هارد رو در اختیار دارم که بدون هیچ مشکلی میاره و تبدیل میکنه به avi .بیشتر نرم افزار های ریکاوری هست که اولندش باید بلد باشی تا ریکاور کنی .دومندش بلد شدی پسوندش رو پیدا کنی و تماما ریکاور کنی که به عقل جن هم نمیرسه پسوند dvr (کشف خودمه خخخخخخ) بعد از ریکاوری باید اون فایل رو با lcard player باز کنی ولی مشکلی که داره اینه که تد تند از این دوربین به اون دوربین میپره ولی بنده تونستم تمامی مشکلات رو برطرف کنم و شما زمان رو به برنامه بدید براتون فایل رو پیدا کنه و تبدیل به avi کنه به خدمتتون. که این نرم افزار رو بنده به خانه سخت افزار هم فروختم .افراد خیلی کمی هستند که بتونن درست ریکاور کنن.کسی خواست خصوصی پیام بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vdshi
بالا