آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نحوه ریکاوری هارد دستگاه DVR

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام وقت بخیر با چه نرم افزاری میشه هارد دستگاه DVR را ریکاوری کرد که فرمت های هارد را تشخیص بده

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام
در 99% موارد اگر اطلاعات پاک شده و بعد باز هم دستگاه فیلم ضبط کرده غیر قابل ریکاوری نیست.
در 10% مواردی که اطلاعات پاک شده و دستگاه ضبط جدیدی نکرده قابل ریکاوری (به سختی) ممکن هست باشد.
فقط در صورتی که هارد دستگاه معیوب یا دارای بدسکتور باشد 50% با دستگاه قابل ریکاوری هست.

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام وقت بخیر با چه نرم افزاری میشه هارد دستگاه DVR را ریکاوری کرد که فرمت های هارد را تشخیص بده

دوست عزیز آیا هارد مشکل خاصی داره؟
آیا هارد رو فرمت کردید؟
هارد را روی کامپیوتری که ویندوز هست هارد به هارد کنید و با نرم افزار تست هارد hdd sentinel سلامت هارد رو چک کنید
تصویری از گزارش hdd sentinel قرار بدید

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام
در 99% موارد اگر اطلاعات پاک شده و بعد باز هم دستگاه فیلم ضبط کرده غیر قابل ریکاوری نیست.
در 10% مواردی که اطلاعات پاک شده و دستگاه ضبط جدیدی نکرده قابل ریکاوری (به سختی) ممکن هست باشد.
فقط در صورتی که هارد دستگاه معیوب یا دارای بدسکتور باشد 50% با دستگاه قابل ریکاوری هست.​

منبع : http://www.irantk.ir/irantk51302/#ixzz2xrC4wgMs

vahidmoslem

کاربر
2008-08-06
9
15
سلام
به دلیل اینکه هاردهای dvr با فرمت lenux و nt4 ساختار گذاری شدن دیدن اطلاعات غیر ممکنه در ویندوز اگر هارد شما مشکل سخت افزاری داره تنها راه رسیدن به
اطلاعات اینه که شما از هارد یک ایمیچ بگیرین و ایمیچ رو بروی یک هارد سالم بریزید بعد با دستگاه dvr میتونید اطلاعات رو ببینید شما میتونید با دستگاه هایی مانند pc3000 -mrt pro - solution این امیچ رو بگیرید

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
401
1,108
خوزستان
سلام و وقت بخير :

يك سوال دارم و اون اينه كه يك دي وي آري چهار پرته آوردم روي داخل منزل نصب كردم و خوب هم داره كار خودشو ميكنه منتهي با يك مشكلي مواجه شدم حالا كه ميخوام برم مسافرت ميخوام توي اين 20 روزي كه خونه نيستم ميخوام از طريق نت خونه ام رو تماشا كنم كسي هست بتونه راهنماييم كنه
ناگفته نمونه dvr من vitury H.264 هستش متشكرم.

mjzaret

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-06
88
326
سلام و وقت بخير :

يك سوال دارم و اون اينه كه يك دي وي آري چهار پرته آوردم روي داخل منزل نصب كردم و خوب هم داره كار خودشو ميكنه منتهي با يك مشكلي مواجه شدم حالا كه ميخوام برم مسافرت ميخوام توي اين 20 روزي كه خونه نيستم ميخوام از طريق نت خونه ام رو تماشا كنم كسي هست بتونه راهنماييم كنه
ناگفته نمونه dvr من vitury H.264 هستش متشكرم.

این سوال جایش در این تاپیک نیست.

لطفاً در قسمت مربوط به آن سوالاتتون رو مطرح نمایید.

شاد باشید

hoseinmusavi

کاربر
2015-03-29
2
1
با سلام
هارد dvr رو وقتی از دستگاه جدا کردم و به pc وصل کردم هیچ درایوری رو بالا نیومد / هارد رو از pc جدا کردم و دوباره به dvr وصل کردم حالا پیغام میده هرد فرمت شود
متاسفانه این هارد برای کسی هست که اطلاعاتش رو برای دادگاه میخواد
اگه کسی میتونه کمکم کنه خواهش میکنم راهشو بهم بگه
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shahkoh

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
باید با دستگاه ریکاوری هارد ریکاوری کنی عملیات دیگه روش انجام نده چون وضعیت خرابتر میشه

بالا