آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رفع مشكلات k750 در یك پست

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
ایرادات جواستیك

clear.gif

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
دوست عزیز تاپیکی که در این مورد باز کردید بسیار خوبه اما عکس های که گذاشتید مربوط به سایت های دیگری و اصلا کار درستی نیست اگر شما واقعا در تعمیرات موبایل تبحر دارید می توانید عکس ها مربوط به تعمیرات تهیه کنید و در بخش با لوگو و نام سایت در تاپیک بگذارید پیشرفت سایت با کپی از سایت های دیگر انجام نمی گیرد مگر با تلاش خودمان

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
مشکل لایت ال سی دی گوشی های سونی اریکسون

این مشکل معمولا زمانی ایجاد می شود که گوشی آبخورده باشد و در سری k750,w810,k800 وغیره بسیار مشاهده شده خوب طریق رفع عیب به ترتیب

1- تعویض ال سی دی و کنتاکت مربوطه
2-تست ولتاژ ورودی به ای سی لایت7/3
3- تست خروجی ولتاژ از ای سی لایت 10 ولت
4-تعویض سلف مربوط به تامین کننده ولتاژ ای سی لایت
5 تعویض ای سی 8 پایه لایت
6- در نهایت اگر نتیجه حاصل نشد مشکل از ای سی تغذیه در بسیاری از موارد تعمیرکاران اقدام به سیم کشی برای برطرف کردن این مشکل می کنند که متاسفانه باعث جریان کشی گوشی می شود و سیم کشی برای رفع این عیب پیشنهاد نمی شود

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: morsaly

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
عکسهای تعمیراتی (شگردهای تعمیر موبایل )

باسلام

علی آقا فرمایش شما مبنی براینکه بچه های خود سایت شگردهای تعمیر گوشی را ابداع کنند .عالیه

ولی فعلا با این وضعیت وتعداد متبحرین ومتخصصین و.... امکان پذیر نمی باشد

واینکه مربوط به سایتهای دیگر است .
همه سایتهای تخصصی دنیا از تجارب ویافته های هم استفاده می کنند

وشما که استحضار دارید این رویه توسط مدیران محترم بخش موبایل از قبل ایجاد شده وتاجایی که من اطلاع دارم

مفید واستقبال بسیاری از این شگردها شده است

واگر زحمات و عملکرد دوست خوبمان آقای ( معین 7000 )را دنبال کنید در عرض مدت کوتاهی واقعا قابل توجه بوده که انشالله مورد عطوفت مدیران محترم قرار خواهند گرفت

ارادتمند .علی

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
دوست عزیز تاپیکی که در این مورد باز کردید بسیار خوبه اما عکس های که گذاشتید مربوط به سایت های دیگری و اصلا کار درستی نیست اگر شما واقعا در تعمیرات موبایل تبحر دارید می توانید عکس ها مربوط به تعمیرات تهیه کنید و در بخش با لوگو و نام سایت در تاپیک بگذارید پیشرفت سایت با کپی از سایت های دیگر انجام نمی گیرد مگر با تلاش خودمان

با سلام

دوست عزیز در مورد عکسها فرمایش شما درسته اما همانطور که اقای ali m.g فرمودند( همه سایتهای تخصصی دنیا از تجارب ویافته های هم استفاده می کنند) و در ضمن اینکار وقت زیادی هم لازم داره . برای همین بنده سعی کردم که اطلا عاتی رو جمع اوری کنم که کاربران راحت تر بتوانند از انها استفاده کنند اما مثل اینکه کار بنده مورد لطف شما قرار نگرفته.......
در هر صورت بنده نظرم کمک بوده وبس .

از شما واقای ali m.g
تشکر میکنم که به مسایل سایت رسیدگی میکنید

moen7000

بالا