آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: هارد با درب شیشه ای - به همراه کلیپ

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد
سلام عزیزان
اینم از کاردستی روزای تعطیلی عید ما
اگر به عکسها دقت کنید میشه توی هارد رو دید اما درش باز نیست و روش شیشه است
سعی کردم نهایت دقت و سلیقه رو توش به کار ببرم
هارد سالمه و به خوبی کار میکنه واسه خودم که تاحالا طرز کار کردن هارد رو اینطوری ندیده بودم خیلی جالبه
در شیشه ای رو با چسب طوری به هارد چسبوندم که کاملا بسته شده و محکمه
خیلی هم دقت کردم که ذره ای گرد و غبار توش نره و در کل شاید 1 یا 2 ثانیه در هارد باز موند
حدود 50 میلی متر هم از بالای هارد فاصله هست چون اگر شیشه مستقیم روی بدنه هارد قرار بگیره به هد و صفحه که میچرخه گیر میکنه درب خودش هم کمی فاصله داره
در کل منظره جالبیه :biggrins::approve:

پیوست‌ها

• 62.1 کیلوبایت بازدیدها: 143
  • 77 کیلوبایت بازدیدها: 139
آخرین ویرایش:

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam
پاسخ : به کاردستی من نمره بدبد d:

با سلام دوست عزیز من به شما بیست میدم اگر واقعا هارد کار کنه اخه میگن اگر هارد رو باز کنی داخل هارد خلع هست که اگر باز بشه دیگه هارد خراب میشه اگر میشه لطف کنید بگید چه جوری هارد رو بستید ممنون

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر

واقعاً کار جالبی هست و نمره 20 میدم. من هم خیلی دوست دام این کار رو انجام بدن اما میترسم

با سلام دوست عزیز من به شما بیست میدم اگر واقعا هارد کار کنه اخه میگن اگر هارد رو باز کنی داخل هارد خلع هست که اگر باز بشه دیگه هارد خراب میشه اگر میشه لطف کنید بگید چه جوری هارد رو بستید ممنون

تا اونجایی که من میدونم و تو همین سایت اساتید نوشتن داخل هارد خلاء نیست ؛ فقط از نظر گرد وغبار کاملاً پاک هستن

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار

با درود
دوستان اشتباه نکنید هارد خلا نیست
من یه هارد داشتم یه کم بد سکتوری داشت sea gate 250 گیگ بود
باز کردمش توشو ببینم وصل کردم به کامپیوتر فرمت low level زدم توشو نگا میکردم خیلی جالب بود
هارد هم خراب نشد و عیبش هم بیشتر نشد :tennis:

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد

اگر هارد رو باز کنی داخل هارد خلع هست که اگر باز بشه دیگه هارد خراب میشه اگر میشه لطف کنید بگید چه جوری هارد رو بستید ممنون
تا اونجایی که من میدونم و تو همین سایت اساتید نوشتن داخل هارد خلاء نیست ؛ فقط از نظر گرد وغبار کاملاً پاک هستن

آره اگر گرد و غبار و چیزی باعث به هم خوردن نظم هد و صفحه نشه اتفاقی واسش نمیوفته
هار رو به وسیله شیشه معمولی و چسب حرارتی بستم
اول در هارد رو باز کردم و سریع و با دقت روی هارد رو با نایلون بستم وشیشه ای به اندازه درب هارد گرفتم و برای فاصله گرفتنش از روی بدنه با چسب حرارتی لایه ای رو مثل خود در هارد روی لبه های شیشه درست کردم و بعد از کامل شدن درب شیشه ای و سفت شدن چسب نایلون رو سریع برداشتم و شیشه رو گذاشتم و بعد شیشه رو هیت دادم تا درب به هارد بچسبه و هواگیری بشه و بعد محکمش کردم.
سعی میکنم کلیپی از نحوه کارش تهیه کنم

آخرین ویرایش:

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر

اول در هارد رو باز کردم و سریع و با دقت در روی هارد رو با نایلون بستم وشیشه ای به اندازه درب هارد گرفتم و برای فاصله گرفتنش از روی بدنه با چسب حرارتی لایه ای رو مثل خود در هارد روی شیشه درست کردم و بعد از کامل شدن درب شیشه ای سریع نایلون رو برداشتم و شیشه رو گذاشتم و بعد شیشه رو هیت دادم تا درب به هارد بچسبه و هواگیری بشه و بعد محکمش کردم.
سعی میکنم کلیپی از نحوه کارش تهیه کنم
ممنون از این که روش کارتون رو گفتید
سعی میکنم تو اولین فرصت به روش شما این کارو تست کنم

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد

ممنون از این که روش کارتون رو گفتید
سعی میکنم تو اولین فرصت به روش شما این کارو تست کنم

خواهش میکنم دوست عزیز موفق باشید
الان هاردهای با ظرفیت پایین که بلااستفادن زیاد میشه پیدا کرد
منم یه چند تا دارم که با یکیش اینکارو کردم
این هارد ظرفیتش 8 گیگه

آخرین ویرایش:

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد
این یه کلیپ از چندتا تست که با نرم افزار hd tune گرفتم
توی کپی و فرمت سطح پایین چون هد آهسته و به صورت ترتیبی جلو میره زیاد حرکت هد مشخص نیست. توی تستهایی که گرفتم هد به صورت تصادفی حرکت میکنه
تست آخر از همه جالبتره پیشنهاد میکنم با صدا ببینید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا