آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: وایرلس لپتاپ لنوو جی 500

ho3in(^_^)

کاربر
2011-02-24
87
136
36
www.my-painting.mihanblog.com
با سلام خدمت اساتید محترم و ضمن تبریک عید نوروز.
یه لپ تاپ دارم بعضی وقتا مثلا روزی 2یا 3 بار وایرلسش قط میشه یعنی هیچ کانکشنی در حالت روشن شناسای نمیکنه و باید مجددا لپ تاپو خاموش و روشن کنی تا درست بشه.میخواستم ببینم مشکل سخت افزاریه یا نه؟چون گارانتی داره و بفرستم گارانتی.در ضمن ویندوزش هم 8.1 هست و درایورهای 8 رو نصب کردم.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت اساتید محترم و ضمن تبریک عید نوروز.
یه لپ تاپ دارم بعضی وقتا مثلا روزی 2یا 3 بار وایرلسش قط میشه یعنی هیچ کانکشنی در حالت روشن شناسای نمیکنه و باید مجددا لپ تاپو خاموش و روشن کنی تا درست بشه.میخواستم ببینم مشکل سخت افزاریه یا نه؟چون گارانتی داره و بفرستم گارانتی.در ضمن ویندوزش هم 8.1 هست و درایورهای 8 رو نصب کردم.

دوست عزیز ویندوز را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

ho3in(^_^)

کاربر
2011-02-24
87
136
36
www.my-painting.mihanblog.com
دوست عزیز ویندوز را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر
سلام دوست عزیز . ویندوز سون دیروز نصب کردم و مشکلی نداشت دیروز ولی امروز باز اذیت میکنه و انگار فکر کنم ضعیف شده وایر لسش.چون زیاد قطع میشه و باید لپ تاپو نزدیک مودم ببری تا آنتنش برگرده !تو فاصله حدود نیم متری وایرلس آنتش 4 تاست از 5تا!
لپ تاپ دیگه هم تست کردیم مشکلی نداشت اون.ریستارت هم کنی آنتنش برنمیگرده و باید نزدیک مودم ببری تا آنتن بده!قبلا مودمو تازه گرفته بودم تا یکی دو هفته مشکلی نداشت اصلا.و مودم هم نو هستش.
تشکر.

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
داداش من هم همین مشکل رو با لب تاپ توشیبا و ایسوس داشتم
مشکل از ویندوز هست
روی لب تاپ توشیبابعد از نصب ویندوز 8.1 و بالا اومدن ویندوز؛ خود ویندوز درایور رو شناخت و من هم وایرلس رو نصب نکردم
اما روی ایسوس بعد از نصب ویندوز وایرلس کار نکرد, برای تست با کابل وصلش کردم به مودم و از اینترنت وایرلس رو آپدیت کردم که خوب کار کرد
اگه روی لبتاپ شما جواب نداد, درایور رو از خود سایت سازنده بگیر و بعد نصب جلوی آپدیت شدن درایور ها روبگیر
موفق باشی

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
من هم دقیقا همین مشکل را برای Acer Aspire One داشتم
یک دفعه بین دانلود وایرلس قطع میشد تا خاموشش هم نمیکردی درست نمیشید
چند بار هم ویندوز نصب کردم
ولی مشکل من با یک سرویس رفع شد

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوست عزیز . ویندوز سون دیروز نصب کردم و مشکلی نداشت دیروز ولی امروز باز اذیت میکنه و انگار فکر کنم ضعیف شده وایر لسش.چون زیاد قطع میشه و باید لپ تاپو نزدیک مودم ببری تا آنتنش برگرده !تو فاصله حدود نیم متری وایرلس آنتش 4 تاست از 5تا!
لپ تاپ دیگه هم تست کردیم مشکلی نداشت اون.ریستارت هم کنی آنتنش برنمیگرده و باید نزدیک مودم ببری تا آنتن بده!قبلا مودمو تازه گرفته بودم تا یکی دو هفته مشکلی نداشت اصلا.و مودم هم نو هستش.
تشکر.

دوست عزیز در کنار قاب ال سی دی دو انتن سیمی وجود دارد که مربوط به وایرلس هست شما قاب ال سی دی را باز کنید و مطمین شوید که انتن بطور درست در اطراف قاب قرار گرفته و به جایی گیر نکرده باشد در ضمن جدیدترین درایورها را نصب کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
دوست عزیز در کنار قاب ال سی دی دو انتن سیمی وجود دارد که مربوط به وایرلس هست شما قاب ال سی دی را باز کنید و مطمین شوید که انتن بطور درست در اطراف قاب قرار گرفته و به جایی گیر نکرده باشد در ضمن جدیدترین درایورها را نصب کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

با سلام
چون دستگاتون گارانتی داره بازش نکنید چون گارانتیش ممکنه باطل شه
به نظر من بهترین و منطقی ترین راه حل استفاده از گارانتی دستگاست که واسه چنین موقع هاست!
اما قبلش پیشنهاد میکنم با اکسس پوینتهای دیگه ای هم کنترل کنید بصورتی که فقط لپ تاپتون باشه و اکسس پوینت چون من مواردی رو دیدم که بخاطر وجود ویروس تو شبکه اختلال برروی کارت شبکه های سیستمهای دیگه ایجاد شدهبه هرحال پیشنهاد من :
1- پارتیشن کردن کل هارذذیسک و نصب ویندوز(بدلیل اظمینان کامل از وجود ویروس)
2-استفاده از یک اکسس پوینت حتی الامکان برند دیگه و قابل اعتماد
3-در صورت عذم رفع مشکل استفاده از گارانتی دستگاه و عدم دستکاری دستگاه

بالا