آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا نیامدن ویندوز بعد از ریست

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
سلام دوستان یه مدل مادربرد گیگا دارم ویندوز xp بعد از برگرداندن ایمجی که از همین سیستم بدون هیچ گونه تغییراتی در سخت افزار قبلن گرفته شده بود بالا میاد و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی سیستم رو خاموش یا ریستارت میکنم ویندوز بالا نمیاد موقع نصب یه ویندوز جدید هم تو مرحله دوم نصب صفحه مونیتور خاموشه و پروسه نصب جلو نمیره رم و هارد و پاور رو رو یه سیستم دیگه تست کردم و ظاهرا سالمه ولی اگه مادربرد مشکل داره چرا ایمیج اولین بار بعد از برگرداندن درست بالا میاد و تا سیستم خاموش نشده به هیچ چیز گیر نمیده همچینی ویندوز لایور نیز رو فلش مموری رو راخت بالا میاره و اصلن گیر نمیده

mohammad4410

کاربر vip
کاربر
2007-04-19
188
472
عزیز احتمالا مشکل از کارت گرافیک و یا درایور های شما هستند

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
اگه کارت گرافیک مشکل داره چرا ویندوز لایو رو فلش مموری رو بالا میاره همچینی فقط برای اولین بار ویندوز رو بعد از برگاندن ایمیج صحیح و سالم و با تمامی برنامه های نصب شده بالا میاره و تو دیوایس منیجر هم هیچ اروری دیده نمیشه

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
سیستم هیچ مشکلی با ویندوز لایو بوت شده از طریق فلش مموری قبل و بعد از مشکل سیستم رو هارد نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac

mohammad4410

کاربر vip
کاربر
2007-04-19
188
472
عزیز ویندوز لایو بدون نصب درایور بالا میاد اما همونطور که شما فرمودید هم در نصب ویندوز و هم بعد از ری استارت درایور ها به کار میافتن و همین باعث رفتن تصویر میشه ... من نمیگم 100% مشکل اینه اما 90% میتونه این باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
میتونه مشکل از بایوس باشه البته اینو بگم یکبار موقع اتصال فلش مموری به پورت جلو کیس سیستم یه دفعه ریستارت شد ولی مشکلی پیش نیومد چند بار بعدا همین سیستم خاموش و روشن شده و مشکلی نبوده ولی الان این مشکل درست شده

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
گرافیک onboard هستش امیج هم بعد از برگردوندن صحیح و سالم گرافیک رو کار میندازه ولی ریستارت که میشه صفحه اولیه مشخصات مادربردو میزان رم غیره رو که رد میکنه تو استارت دو باره ویندوز میمونه ریستارت هم که میکنم تا مرحله انتخاب گزینه safemode , last goog و بقیه گزینه ها رو درست نشون میده ولی بعد از انتخاب تصویر ندارم

adf1

کاربر
2008-03-24
59
18
تو سیف مود لود dll ها رو نشون میده و بعدش نه تصویر بالانمیاد

hassan1365

کاربر
2008-04-23
6
2
احتمالا از کارت گرافیک شماست