آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار فلزياب با تفكيك

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام دوستان عزيز
اين شماتيك يك مدار فلزياب با تفكيك هستش با سيستم ib تمام اطلاعات لازم در مورد سيم پيچ توي شماتيك اومده .با توجه به فركانس كاري اين دستگاه و استفاده از سيستم گراند بالانس اين دستگاه از برد مناسب و ثبات بالا برخوردار است .مخصوصا براي اشيا كوچك مثل سكه .
فقط pcb اين دستگاه در دسترس نيست.از دوستان اگه كسي مي تونه زحمت pcb رو بكشه تا همه دوستان علاقه مند شروع به كار كنند و ان شا الله نتيجه مناسب رو بگيرن.پس اگه كسي مي تونست زحمت pcb رو بكشه اعلام آمادگي كنه.
موفق باشيد.:eek:k:​
مدار رو با كيفيت بالا از فايل zip دانلود كنيد

1260253333.gif

فايل زيپ

آخرین ویرایش:

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
این یه نمونه PI هست و تفکیک هم داره اگه اشتباه نکرده باشم و از مدل شرکتی کپی برداری شده ولی متاسفانه پی سی بی نداره اگه کسی بتونه پیسیبیش را درست کنه عایه در ضمن این مدار کاملا تست شدست اطلاعات کویل هم کامل هست

آخرین ویرایش:

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
دوست عزیز دقیقا نمیدونم فروم مربوط به این فلزیاب در ژئوتک موجود هست خیلی دلم میخواد بسازمش

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام دوستان من در سایتهای خارجی راجب این فلزیاب سوال کردم و گفتند این فلزیاب مشکل داره و قسمت تغذیه مدار در شماتیک نیست حالا راست و دروغش پای خودشون من نمی دونم

ANARI

کاربر
2008-10-21
7
7
نقشه فلزياب باعمق80سانت تا1.5مترفقط تفكيك طلا و آهن دقيق باشدبا تشكر

hassan_110

کاربر
2012-02-28
3
0
سلام دوستان
فلزیاب ماینر و مینی ماینر2 و تایگر فلریابایی هستند که قابل اعتماد هستند.
مینی ماینر با تفکیک نسبتا خوب حدود 60 % خطا و 40 % درست عمل میکنه با این وجود قیمتش حدود 30 میلیون هست.تایگر 3 که ساخت امریکا است و باهاش کار کردم با خطا 50 % قیمتش 55 میلیون هست. مدل پالس استار ساخت آلمان هم با کارکرد نرم و بسیار عای ( خیلی باهاش حال میکنی) هم با قیمت 20 میلیون اگه گیرتون بیاد هم خوبه با 50% خطا
مدل زیمنس آلمان خیلی قدیمی با وزنی حدود 18 کیلو که برای تاسیسات چاه نفت طراحی شده عمق 40 متر را را دقت نیم متر خطا در عمق و تفکیک 95% و 10% خطا در آلیاژهای نسبتا همگن با قیمتی جدود 750 ملیون با مجوزهای خاص خرید و فروش میشه.تصویر هم نشون میده.من شخصا از نزدیک باهاش چند دقیقه ای کار کردم.خیلی سخته و حال خودشو داره.در ضمن تصویر منابع زیرزمینی را شماتیک نشون میده.

m2121

کاربر
2010-04-15
1
0
سلام سلام بچه ها
یه مدار فلزیاب خوب تا عمق 5متر میخوام لطفا کمکم کنید

بالا