آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سرد نشدن قسمت یخچال در دوو fr590

maansari227

کاربر
2012-03-03
61
191
با سلام
یه یخچال فریزر دوو fr590 دارم قسمت فریزر خوب کار می کنه ولی قسمت یخچال خنک نمی شه
قبلا این اتفاق می افتاد در قسمت فریزر کانالهای هوا برفک می زد تمیز می کردم مشکل حل می شد این بار هم کانال یک طرف کمی برفک داشت تمیز کردم ولی قسمت یخچال خنک نمی شه الان یخچال یکسره کار می کنه
حدود دو سال پیش نیز همین اتفاق افتاده بود تعمیرکار نمایندگیشو اوردیم خونه نتونست درست کنه فن قسمت فریزر را نیز عوض کرد فایده ای نداشت
هنگامی که یخچال را برای تعمیر به تعمیرگاه بردیم یخچال خود به خود درست شده بود و خوب کار می کرد و دوباره اوردیم
لطفا برا مشکلش راهنمایی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SAJAD PK

biskanet

کاربر
2013-05-07
8
16
با سلام به نظرم مشکل سیم ارتشه به بدنه وصله چک کنید

maansari227

کاربر
2012-03-03
61
191
سلام اصلا سیم ارت به جایی وص نیست
ایا سرد نشدن قسمت یخچال به سیم ارت ربطی دارد؟

amir386

کاربر
2014-04-10
2
0
با سلام من هم یه یخچال فریزر دوو مدلfr590 دارم همین مشکل رو داره یعنی قسمت فریزر زیر هیتر یخ میزنه و نمیزاره که سرما داخل قسمت یخچال بره تا حالا چندین بار هم نمایندگی اومده ولی درست نشده یه سری از لوازم رو هم مثل(هیتر و ترموفیوز)تعویض کردم سالمه به نظر شما مشکل این یخچال از چی میتونه باشه؟

saeedxs

کاربر
2014-04-15
4
4
قسمت پشت فریزر را از داخل یخچال باز کن از داخل اواپراتور دو تا سیم المنت اومده بیرون اونو از برد یخچال جدا کن 25 دقیقه به برق وصل کن درست میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SAJAD PK

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
اینم کاری داره فریزر رو باز کن قطعات رو چک کن ببین کدومش خرابه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام
یه یخچال فریزر دوو fr590 دارم قسمت فریزر خوب کار می کنه ولی قسمت یخچال خنک نمی شه
قبلا این اتفاق می افتاد در قسمت فریزر کانالهای هوا برفک می زد تمیز می کردم مشکل حل می شد این بار هم کانال یک طرف کمی برفک داشت تمیز کردم ولی قسمت یخچال خنک نمی شه الان یخچال یکسره کار می کنه
حدود دو سال پیش نیز همین اتفاق افتاده بود تعمیرکار نمایندگیشو اوردیم خونه نتونست درست کنه فن قسمت فریزر را نیز عوض کرد فایده ای نداشت
هنگامی که یخچال را برای تعمیر به تعمیرگاه بردیم یخچال خود به خود درست شده بود و خوب کار می کرد و دوباره اوردیم
لطفا برا مشکلش راهنمایی کنید.

مشکل از موتور فن اواپراتور هستش هستش
اگر پشت کاور دوتا موتور فن داری موتور فن دست راستی مربوط به یخچاله ولی اگه یکی هستش همون یکی رو باید عوض کنی

amirarya

کاربر
2013-01-15
5
3
بنده هم دقیقا همین مشکلات مشابه را دارم. 2-3 ماه یکبار سینی کف اوپراتور بر اثر دیفراست و انجماد مجدد یخ میزنه و مسیر خروجی آب برفک و مهمتر از اون کانال هدایت هوا به یخچال یخ میزنه و موجب گرم شدن یخچال میشه. حسابی اعصابمو خرد کرده ، نمایندگی هم نتونسته کاری کنه . فن هم چک شد سالمه.لطفا راهنمایی بفرمایید.

بالا