آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سرد نشدن قسمت یخچال در دوو fr590

ammar303

کاربر
2015-10-08
20
7
سلام
طریقه تست این سنسور دمای بالای اپراتور که به صورت کلیپسی قرار گرفته چطور است؟

moj2006

کاربر
2007-06-01
3
2
متاسفانه منم با این یخچال مشکل دارم بالا یخ می زنه کامل ولی پایین خوب خنک نمی شد و گرم بود آب که تو شیشه می زارم خنک بشه اصلا خنک نیست یخ رو هم که زیر اواپراتور تو محفظه جمع شده بود آب کردم یه کم بهتر شد ولی تعریفی نداره فن هم کار می کنه ولی پایین زیاد خنک نیست اون درجه تنظیم دریچه رو که داخل فریز برای تنظیم دریچه هست رو رو min گذاشتم که دریچه کامل باز بشه که الان باید پایین یخ یخ باشه ولی خوب نیست

moj2006

کاربر
2007-06-01
3
2
دوستان پیشنهاد می دم یه گروه تلگرامی تشکیل بدید تا اساتید بیشتر بتونن کمک کنن ممنون

roshan699

کاربر
2014-04-21
19
11
سلام متاسفانه پیش من همینطور هرزگاهی ناودوون یخ میزنه و خنک نمیکنه ضمنا المنت و فیوز رو عوض کردم المنت بطور اتومات روشن میشه المنت فکر کنم۱۸درجه گرفتم گرم میشه زمانی که یخچال اف میشه ولی باز یخ میزنه من احساس میکنم گرمای المنت متناسب با یخچال نیس بفرمایید المنت فابریک چند درجه است

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
مشکلات در سیستم های نوفراست بالا فریزر همیشه دردسرسازه....سامسونگ دوو پارس دوتار نمونه فعلی اونهاست// باید یک المنت ضعیف به کف ناودانی اضافه بشه پسرش بره داخل سوارخ آب وبا المنت اصلی موازی بشه شیب به عقب باشع، گرفتگی کانال آب کنترل بشه / سنسور در جای دورتری نسبت به المنت قرار بگیره، ___غالبا مشکل رفع میشه

roshan699

کاربر
2014-04-21
19
11
سلام دوستان کسی اخر مشکل رو حل کرد یا به نتیجه ی رسیده ظاهر همه ما که دوو590 داریم با یه مشکل دسته و پنچه نرم می کنیم

helmi

کاربر
2018-06-22
1
1
سلام دوستان منم همین مشکلو دارم فریز سرده ولی یخچال گرم
امسال دوبار واسه من اتفاق افتاده یک روز کامل از برق کشیدیم یخهاش اب شده ولی مشکل حل شد ولی دوباره امروز همنچوری شده
لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه بگه لطفا و و اگه نیاز به تعمیر داره بگین اینم شماره تماس من ۰۹۳۵۴۵۴۸۹۶۰ علمی

roshan699

کاربر
2014-04-21
19
11
سلام مشکل رو پیدا کردم اگر کسی سوالی داشت با این شماره تناس بگیره
۰۹۳۶۲۳۳۴۶۴۷

بالا