آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سرد نشدن قسمت یخچال در دوو fr590

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
بنده هم دقیقا همین مشکلات مشابه را دارم. 2-3 ماه یکبار سینی کف اوپراتور بر اثر دیفراست و انجماد مجدد یخ میزنه و مسیر خروجی آب برفک و مهمتر از اون کانال هدایت هوا به یخچال یخ میزنه و موجب گرم شدن یخچال میشه. حسابی اعصابمو خرد کرده ، نمایندگی هم نتونسته کاری کنه . فن هم چک شد سالمه.لطفا راهنمایی بفرمایید.

شما برای مطمئن شدن از سالم بودن موتور فن باید بزارید دستگاهتون کار کنه و زمانی که دمای فریزر پایین اومد درب فریزر رو باز کنید و کلید درب رو با دست نگهدارید و ببینید که موتور فن تو مدار میاد یا نه
اگر پلاستوفوم شکسته باشه و یا بد نصب شده باشه هم این اتفاق میوفته
حتی در مواردی ایراد برد نمایشگر هم دلیل بر این ایراد هستش

موفق باشید

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
پاسخ : Re: سرد نشدن قسمت یخچال در دوو fr590

هیچیک از جوابها صحیح نیست
پیغام خصوصی بدهید اگر خاستین برای تعمیر در تهران در خدمتم
590 داستان خاص خودشو داره

اقا مجلس بي رياست همينجام بگي كسي ناراحت نميشه

Re: پاسخ : Re: سرد نشدن قسمت یخچال در دوو fr590

اقا مجلس بي رياست همينجام بگي كسي ناراحت نميشه

جواب معما در دریچه های توزیع هواست
واقع در بخش فریزر
باید باز بشه
پیچهاشم پشت فویله
هزاریم توضیح بدم تا نبینین متوجه نمیشین
ما با 590 خاطه ها داریم

فرشاددد

کاربر
2014-10-10
14
9
با توجه به اینکه اینجانب در شهر ماهشهر تعداد زیادی یخچال دوو دیدم که همگی این ایراد را دارند پس ایراد سیستماتیک است تعمیرکار باید یک هیتر کمکی برچسبی به درین کف یا همان راه آب پساب برفکها اضافه کند البته انتقال سنسور دیفراست از بالای اوابراتور به قسمت پایین هم موثر است در ضمن در زمستان سعی کنید درجه فریزر زیاد نباشد تا هیتر با قدرت کمتر بتواند محیط را گرم کند

roshan699

کاربر
2014-04-21
19
11
سلام منم همین مشکل رو دارم واقعا خسته شدم چندتا تعمیرکار اوردم نشد درست متاسفانه عیبش رو هم پیدا نکردن ترموفیور و المنت تعویض شد فن قشنگ کار میکنه ولی...

amirarya

کاربر
2013-01-15
5
3
شدیدا به کمکتون نیازمندم جناب آقای (کاربر 90681002) بنده همدان هستم

آخرین ویرایش:

roshan699

کاربر
2014-04-21
19
11
خدا روشکر مشکل برطرف شد الان المنت میزنه حالت اتومات اگر المنت روشن میشه وباز یخ میزنه زیر دو پایه یخچال رو کمی بالاتر بدین خودش درست میشه

behroozxl

کاربر
2009-02-08
125
319
مهرشهر. کرج
سلام

منم یخچال جنرال الکتریک بدون برفک دارم اولبن بار که همین مشکلو پیدا کرد ( قسمت فریزر عالی بود ولی یخچال خنک نبود ) زنگ زدم تعمیر کار گفت خاموش کنید سرویس کار میفرستیم اومد گفت یه قطعه خرابه نداریم تا سه روز دیگه روشن نکنین میارم عوض میکنم درست میشه بعد از سه روز اومد رفت پشت یخچال یه انگولکی کرد و روشن کرد درست شد ...متاسفانه بعد از شیش ماه دوباره اینجوری شد به یکی از دوستان که همین مشکل براش پیش اومده بود زنگ زدم آدرس تعمیر کار دیگه بگیرم گفت هیچیش نیست سه روز خاموشش کن کاسه آبجوش بذار توش هم بالا هم پایین درشو ببند دو روز این کارو بکن بعد یه روز کامل هم دراشو باز بذاز بعد بزن به برق ردیفه درست میگفت تازه متوجه شدم اول هم اون بابا چیزی رو تعویض نکرده سه روز مارو گذاشته سر کار از اون به بعد هر وقت به این مشکل میخوره همین کارو میکنم..در آخر باید بگم این مشکل همون یخ زدن کانالای یخچاله
موفق باشید

بالا