آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: سرفصل آموزشی تعمیرات پاور جهت تدریس در آموزشگاه

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
با سلام
بنده جهت تدریس تعمیرات PC برای آموزشگاهی دعوت شدم ولی تا به الان سابقه تدریس نداشتم
از این جهت دارم کلیه مطالب و کتابهای موجود در بازار رو میخرم تا از روی اونها سرفصلی جهت تدریس درست کنم
گفتم شاید بد نباشه از شما عزیزان هم کمک بخوام
اگه مقاله ی تخصصی چه فارسی و چه زبان اصلی ، جزوه تدریس آموزشگاه های معتبر ، دی وی دی های موجود تعمیرات در بازار ، کتاب تخصصی که بشه از بازار خرید کرد و ... در مورد پاور رو اینجا معرفی کنید بنده تهیه کنم ، لذا قول میدم مطالب فصل بندی شده و خوبی را تفکیک و در انجمن قرار دهم
با تشکر از اساتید

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
دوستان اگر امکانش هست در مورد فصل بندی جزوه راهنمائی بفرمائید
البته من به دنبال کتاب اماده نیستم چون میدونم نیست
بیشتر از شما یه سرفصل میخوام ، مثال فرض کنید به شکل زیر باشه
فصل اول : آشنایی با پاور
تعریف
انواع
ویژگیها
فصل دوم : آشنایی با قطعات به کار رفته
خازن
فیوز
سلف
...
فصل سوم : تشریح مدار پاور
اینجارو دقیق نمیتونم جمع بندی کنم ، باید یه نفر بهم بگه اول برق به فیوز میرسه بعد به پل بعد خازن بعد ای سی بعد فلان
و این بخش خیلی باید پخته توضیح داده بشه : طوری که در هر بخش بتونم دانشجو رو بفهمونم که اگه مثلا سینک اول داغ کنه اشکالات از کجاها میتونه باشه و نحوه t shot رو براشون باز کنم

فصل چهارم : خطاهای رایج
میخوام یه لیستی داشته باشم از کل عیب های پاور و نحوه رفعش
مثال :
1- پاور گود نداریم ؟ جواب : ابتدا فیوز چک شود سپس پل دیود
2- پاور گود داریم ولی سیستم روشن نمیشود ؟ جواب : ...

فصل پنجم : مقایسه پاورها
در این بخش هم چند تا پاور خوب رو باهم مقایسه و مدارات بررسی بشه

چطوره ؟ به نظر شما نحوه تدریس خوبه ؟ آیا جمع بندی مطالب ساده هست ؟

کسانی مایل به همکاری و ساخت همچین جزوه ای هستند که بتونم روشون حساب کنم ؟
هر کسی پیشنهاد و یا مطلبی در این خصوص داره راهنمائی کنه
ممنون از لطف همه

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
بنده جهت تدریس تعمیرات PC برای آموزشگاهی دعوت شدم ولی تا به الان سابقه تدریس نداشتم
از این جهت دارم کلیه مطالب و کتابهای موجود در بازار رو میخرم تا از روی اونها سرفصلی جهت تدریس درست کنم
گفتم شاید بد نباشه از شما عزیزان هم کمک بخوام
اگه مقاله ی تخصصی چه فارسی و چه زبان اصلی ، جزوه تدریس آموزشگاه های معتبر ، دی وی دی های موجود تعمیرات در بازار ، کتاب تخصصی که بشه از بازار خرید کرد و ... در مورد پاور رو اینجا معرفی کنید بنده تهیه کنم ، لذا قول میدم مطالب فصل بندی شده و خوبی را تفکیک و در انجمن قرار دهم
با تشکر از اساتید

دوست عزیز شما مدرک و مجوز تدریس تعمیرات را دارید یا نه ؟ در ضمن کسانی می توانند تدریس کنند که معلوماتشون بالا باشه چون هنرجو ها بعضی اوقات سوالاتی می پرسند که استاد باید جواب دهد و بعد نام اموزشگاهی که شما در ان می خواهید تدریس کنید چیست؟ چون فنی و حرفه ای مجوز تعمیرات پی سی و لب تاب را نمی دهد و اگر مجوز نداشته باشه اموزشگاه تو دردسر می افتید چون من هم چند سال پیش با رفیقم میخواستم اموزش تعمیرات پی سی بزنیم البته رفیقم کافی نت داشت ولی به من گفتند که باید زیر نظر دانشگاه معتبری باشی تا بهت مجوز بدیم و فنی مجوز این رشته رو چون نداره نمیده

آخرین ویرایش:

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
با عرض سلام خدمت شما بزرگوار
عرض کنم اینجا آموزشگاه نیست که نیاز به مجوز داشته باشه ، مرکز تعمیراتی هستش که تا حالا تعمیرکارشون کلاسهای خصوصی میزاشتن و دوره های 10 نفره مثل آموزشگاه ها برگزار میکردن و تعمیرکارشون رفته تهران
حالا طی رابطه ای که بنده داشتم گفتند شما بیا اونجا هم کار تعمیراتمون رو انجام بده و هم تدریس کن
بنده هم موافقت کردم ولی تا الان جدی به قضیه تعمیرات نگاه نکرده بودم و خودم 2 سال بیشتر نیست که تعمیر انجام میدم ، به همین دلیل تصمیم گرفتم جزوه درست کنم ، هم برا خودم بهتره و هم مروری بر مطالب میشه
مجوزی هم نمیخواد خوشبختانه
ممنون از راهنمائیتون

ramcom

کاربر
2012-08-14
19
12
با سلام
من سایتی را دیدم که با مبالغ گران جزوه‌هائی را برای فروش گذاشته که به قول خودشان بهنرین و کاربردی‌ترین منابع آموزشی تعمیرات هستند اگر بررسی کردید و نتیجه مثبت بود ما را هم بی خبر نگذارید چون خودم قصد خرید داشتم ولی هنوز مردد هستم که محتویات جزوه‌ها مخصوصا تعمیر پاور آن در حد تجربه مقدماتی من هست یا نه؟
با تشکر
آدرس سایت : pckar.ir

بالا