آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تهیه برق خانه

baby202020

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
51
115
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من میخواستم با استفادی از باطری خورشیدی برق 220 ولت خانه را تهیه کنم که بتواند برق 220 ولت شهر سینوسی 50/60 هرتز را تامین کند و بتواند وصایل خانه را مانند برق شهر روشن کند و کم نیاورد واحتیاجی به برق شهر نباشد . لطفا راهنمایی کنید که از چه وصایل و تجهیزاتی استفاده کنم.متشکرم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من میخواستم با استفادی از باطری خورشیدی برق 220 ولت خانه را تهیه کنم که بتواند برق 220 ولت شهر سینوسی 50/60 هرتز را تامین کند و بتواند وصایل خانه را مانند برق شهر روشن کند و کم نیاورد واحتیاجی به برق شهر نباشد . لطفا راهنمایی کنید که از چه وصایل و تجهیزاتی استفاده کنم.متشکرم
با سلام :
دوست عزیز تا انجایی که اطلاع داریم اجرای همچنین پروزه ای با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و انتظارات شما !!! :mad: علاوه بر اینکه از عهده کاربر خانگی ساخته نیست در حال حاضر مقرون به صرف در نمیاد .(مگر با پیشرفت های اتی تکنولوزی )
با تشکر .
موفق باشید .

baby202020

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
51
115
با سلام :
دوست عزیز تا انجایی که اطلاع داریم اجرای همچنین پروزه ای با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و انتظارات شما !!! :mad: علاوه بر اینکه از عهده کاربر خانگی ساخته نیست مقرون به صرف در نمیاد .
با تشکر .
موفق باشید .
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
با در نظر نگرفتن قیمت و موقعیت جغرافیایی لطفا نحوه ساخت آن را توضیح دهید.
و یا اگر با استفاده از وصیله دیگری به غیر از باطری خورشیدی که بشود این کار را انجام دهد راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

mohammad6226422

کاربر vip
کاربر
2008-02-26
187
658
36
اصلا سلولهای خورشیدی چه قیمتی داره
این صفحه های خورشیدی رو از کجا باید تهیه کرد
قيمت پنل هاي خورشيدي بسته به نوع وميزان جريان وولتاژ ان دارد.
شما بگيد كه براي چه كاري پنل خورشيدي ميخواي تا بيشتر راهنمايي كنم

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
دوست عزیز من هم علاقمندمبه این موضوع
مثلا برای برق منزل در حد روشنایی وچند وسیله کم وات مثلا حدود 200 وات باید از چی استفاده کرد و وسایل اونو ازکجا تهیه نمود

mohammad6226422

کاربر vip
کاربر
2008-02-26
187
658
36
:confused::confused::confused:
دوست عزیز من هم علاقمندمبه این موضوع
مثلا برای برق منزل در حد روشنایی وچند وسیله کم وات مثلا حدود 200 وات باید از چی استفاده کرد و وسایل اونو ازکجا تهیه نمود
شما براي چندساعت در شبانه روز200 وات لازم داري ؟

آخرین ویرایش:

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام
وقتتان بخیر
من فکر میکنم با توجه به جالب بودن مطلب و همچنین مبحث استفاده از انرژیهای طبیعی لطفا این بخش را ادامه دهید
من بسیار تمایل دارد بدانم مثلا برای یک منزل که دارای یک یخجال و یک تلوزیون ال سی دی 40 اینچ و 6 عدد لامپ کم مصرف چه نیرویی لازم است تا بتواند حدود 6 ساعت را پاسخ دهد؟
در واقع چه نوع و با چه قدرتی از سلولها لازم میباشد . و چند عدد باطری با چه قدرتی نیاز است؟ تجهیزات و مدارات الکترونیکی برای شارژ و تهیه نیرو و کنترل آن چیست
آیا مداراتی و یا نمونه هایی از این سیستم موجود است
بنده خواهش دارم در این ضمینه راهنمایی بفرمایید و در ضورت امکان مدارات و تجهیزات آن را هم بفرمایید
با تشکر

بالا