آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: آیا امکان تبدیل مانیتور LCD لپ تاپ برای تماشای فیلم وجود دارد ؟

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود
امیدوارم که بدجا تاپیک نزده باشم اگر بود مدیران زحمت بکشند منتقل کنند
با تشکر

یک عدد LCD 14inch لپ تاپ قدیمی NEC دارم که میخام بدونم میشه کاری کرد که مثلا وصلش کنم به یک دی وی دی پلایر (که خروجی ویدئو یه فیش دو سیم داره که فیشش زرد رنگه اصولا و وصل میشه به تلوزیون و تصویر میده ) و ازش تصویر بگیرم مثل تلوزیون ؟

ممنون

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
درود
امیدوارم که بدجا تاپیک نزده باشم اگر بود مدیران زحمت بکشند منتقل کنند
با تشکر

یک عدد LCD 14inch لپ تاپ قدیمی NEC دارم که میخام بدونم میشه کاری کرد که مثلا وصلش کنم به یک دی وی دی پلایر (که خروجی ویدئو یه فیش دو سیم داره که فیشش زرد رنگه اصولا و وصل میشه به تلوزیون و تصویر میده ) و ازش تصویر بگیرم مثل تلوزیون ؟

ممنون

سلام
روشی که شما میگین نمیشه

ولی دستگاهای است که وکر کنم به ان تی وی کارت بهش میگن که اکسترنال که اندازه کف دست است و مستقیم به سوکت هر مونیتور و یه انتن ورودی وبا کنترل کامل تمام کانالها را میگیرید

آخرین ویرایش:

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
چرا اتفاقا شدنیه
منتها کار ما ها نیست

باید یه برد درایور برای اون سایز و تعداد پیکسل طراحی بشه و برنامشم نوشته بشه که کار یکی مثه منو شما نیست و مهارت و علم الکترونیک در قسمت طراحی لازم داره نه ما ها که فقط مشکلات مدار ها رو رفع میکنیم

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
سلام
روش که شما میگین نمیشه

ولی دستگاهای است که وکر کنم به ان تی وی کارت بهش میگن که اکسترنال که اندازه کف دست است و مستقیم به سوکت هر مونیتور و یه انتن ورودی وبا کنترل کامل تمام کانالها را میگیرید

نه دوسته من فکر کنم دقیقا متوجه منظور این دوستمون نشدید

ایشون میخواد از یه لپتاپ بی مصرف یه مانیتور lcd در بیاره که . . .

اونیم که شما فرمودید کارت تی ویه که نیاز به سیستم عامل و کامپیوتر داره و به تنهایی یه جورایی به هیچ دردی نمیخوره

mohsen++

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-27
140
633
اگه پروتکلش lvds باشه مبدلهایی برای تبدیل پروتکل vga و hdmi و حتی کامپوزیت به این پروتکل وجود داره
اما دردسرش زیاده چون اطلاعات کافی نه از سمت lcd و نه از سمت مبدل وجود نداره
دردسر بعدی راه اندازی بک لایته ( که شاید با استفاده از یک اینورتر همه کاره رفع بشه )

در کل به دردسرش نمی ارزه

بالا