آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموشی دل 6400

moonlight19

کاربر
2012-06-05
42
30
سلام دوستان
ی لپ تاپ دل واسم اومده dell 6400 اول که وقتی شارژر رو وصل میکردم شارژر قطع میشد.مشکلشو پیدا کردم دوتا ماسفت کنار جک شارژر سوخته بود اما الان روشن نمیشود روی دکمه پاور هم ولتاژ دارم .
اگه میشه بگید چیکارش کنملطفا این یکی رو راهنمایی کنید اخه خیلی مهمه
ببخشید دوستان اما همه تو این سایت مصرف کننده هستند و کسی حاضر نیست تجربیاتش رو در اختیار دیگران بزاره.
این موضوع ک الان مطرح کردم خیلی مهمه لطفا اساتید راهنمایی کنند

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
دوست بزرگوار ، آیا فت ها را تعویض کردید
قبل از تعویض فت آیا تصویر داشتید
آیا از فت مشابه استفاده کردید آیا به جهت نصب آنها دقت کردید
موفق باشید

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,296
6,975
تهران
همكار گرامي . درود . شما كلا 25 كامنت در اين سايت گذاشته ايد . و در هر بار فقط مشكل خودتان را پي گير بوده و در نهايت مشكل را مرتفع نموده ايد . از خودتان شروع كنيد . تا كنون در چند پست فعاليت داشته و جوابيه و راهنمايي ارسال كرده ايد ؟؟؟؟؟؟/ و مي فرماييد كه
همه تو این سایت مصرف کننده هستند و کسی حاضر نیست تجربیاتش رو در اختیار دیگران بزاره
منبع : http://www.irantk.ir/irantk50488/#ixzz2vyApAMNl

memami

کاربر
2013-06-26
49
91
دوست عزیز
در هنگام وصل کردن شارژر به لپ تاپ همیشه 4 نقطه حتی در حالت خاموش برق دارند که در هنگام بروز چنین مشکلاتی حتما باید تست شوند
1- آی سی های شاررژ باطری اصطلاحا مکس شارژ
2- آی سی درایور ورودی - توزیع - اصطلاحا مکس اصلی
3-ورودی برق ال سی دی
4- مدار pwm cpu
قطعات مدارهای بالا چک شود
اگر دقت کنید قبل از ورودی های این مدارها در سطح مادر بورد فیوز وجود دارد
چک کن و نتیجه را اعلام کن

moonlight19

کاربر
2012-06-05
42
30
دوست عزیزم من وقتی میبینم فعالیت نمیشه و بهم کمک نمیشه خوب چیکار کنم خود ب خود ادم زده میشه و انگیزش کم میشه

moonlight19

کاربر
2012-06-05
42
30
دوستان دستگاه روشن نمیشه پس از بایوس نیست .ولتاژ روی مکس هم نداریم چک کردم به احتمال زیاد مشکل باید تو ورودی باشه حتما ی قطعه سوخته دارم چک میکنم دوباره لطفا اگر دوستان پیشنهادی مبنی بر راهنمایی دارن لطفا کمک کنن

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
دوست گرامی در لپ تاپ ها اگه بایوس دچار ایراد بشه لپ تاپ روشن نمیشه پس اول از همه بعد از باز گردن لپ تاپ بایوس دستگاه رو چک کن بعد ببین چک پاور لپ تاپ سالمه و ولتاژ ورودی رو داره یا نع!پس بایوس رو رایت کن

بالا