آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: toshiba L505 قفل شدن ویندوز توسط FBI یا Interpol

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوستان لپتاپ فوق از امریکا وارد شده و پس از نصب ویندوز حدود یکماه بعد ، بعد از بالا آمدن ویندوز صفحه ای روی دسکتاپ میاد مبنی بر غیرقانونی بودن سیستم عامل . این صفحه یا از اینترپل هست یا اف بی ای که هیچ جوره نمیره مگه از برق بکشی سیستم خاموش بشه و جالبتر اینکه با وبکم عکس میندازه ازت و کد پیگیری میده که رسمی هستش و مهلت چندروزه برای درست کردن !!!!!! که اگه چندروزه درستش نکنی میایم میگیریمت :thumbsup: چندین بار ویندوز عوض شده اما بعد یه مدت این پیام ظاهر میشه . به نظرتون چکار باید کرد ؟ احتمال خودم اینه که بایوس بزنم .

آخرین ویرایش:

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام میدونی چرا اینطوری شده؟
بخاطر اینه که طرفی که اینو واست اورده تو یه سایت غیر اخلاقی رفته و جریمه شده و جریمشو پرداخت نکرده....

مشتر ی داشتم اونم چنتا برام توضیح دادن....

من که واسه تعمیر نگرفتم ولی بایوس بزن نتیجه رو اعلام کن

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
دوست عزیز به نظر من این یک کرم آلوده است توی لینک زیر طریقه حذف توضیح داده

FBIvirus2.png

لینک

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام دوستان لپتاپ فوق از امریکا وارد شده و پس از نصب ویندوز حدود یکماه بعد ، بعد از بالا آمدن ویندوز صفحه ای روی دسکتاپ میاد مبنی بر غیرقانونی بودن سیستم عامل . این صفحه یا از اینترپل هست یا اف بی ای که هیچ جوره نمیره مگه از برق بکشی سیستم خاموش بشه و جالبتر اینکه با وبکم عکس میندازه ازت و کد پیگیری میده که رسمی هستش و مهلت چندروزه برای درست کردن !!!!!! که اگه چندروزه درستش نکنی میایم میگیریمت :thumbsup: چندین بار ویندوز عوض شده اما بعد یه مدت این پیام ظاهر میشه . به نظرتون چکار باید کرد ؟ احتمال خودم اینه که بایوس بزنم .
سلام دوست گلم
این صفحه زمانی ظاهر میشه که شما با قیلتر شکن وارد سایتی شدین که اون سایت از نظر سکیوریتی بالا بوده( بعنوان یک شهروند اروپایی. حالا سرور شما برای هر کشوری باشه) و شما دانلود کردین مجانی و بخاطر همون شما رو بلوکه کرده
.
نصب مجدد انجام بده .جای هیچ نگرانی هم نیست مطمئن باش:eek:k:

آخرین ویرایش:
بالا