آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادنHP PAVILION DV6000

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان یکی بیاد این دهن مارو که افتاده جمع کنه::Eyecrazy::::Eyecrazy::::Eyecrazy::::Eyecrazy::::e0220::::e0220::

زنگ زدم انفورماتیک پارسه خواستم براشون ارسال کنم لپ تاپو یه هارد1000مال یه مشتری خواستم با هم بفرستمشون

گفت که لپ تاپ بین 250 تا 300 هزینش میشه اگه ایراد دیگه نداشته باشه!هارد رو هم اگه اطلاعاتشو میخواید بین 300 تا500 هزار تومن هزینه تعمیرش میشه!!بدون اطلاعات میشه همون تقریبا250!!!!!!!!!!دوستان نظر بدن تا من سکته ناقص نزدم؟::Eyecrazy::

دوست عزیز از سکه اصلا استفاده نکنید با سشوار صنعتی چیپ را هیت دهید سکه باعث اسیب دیدن پایه های چیپ می شود و بعد با سرنگ و تینر 20000 چیپ را بطور کامل شستشو دهید در ضمن چیپ اگر چسب داشته باشد ایسی چسبی محسوب می شود که اونم ریبال و شابلون کاری ایسی دردسر داره

با تشکر

aliazadi1234

کاربر vip
کاربر
2013-12-02
38
100
سلام دوستان یکی بیاد این دهن مارو که افتاده جمع کنه::Eyecrazy::::Eyecrazy::::Eyecrazy::::Eyecrazy::::e0220::::e0220::

زنگ زدم انفورماتیک پارسه خواستم براشون ارسال کنم لپ تاپو یه هارد1000مال یه مشتری خواستم با هم بفرستمشون

گفت که لپ تاپ بین 250 تا 300 هزینش میشه اگه ایراد دیگه نداشته باشه!هارد رو هم اگه اطلاعاتشو میخواید بین 300 تا500 هزار تومن هزینه تعمیرش میشه!!بدون اطلاعات میشه همون تقریبا250!!!!!!!!!!دوستان نظر بدن تا من سکته ناقص نزدم؟::Eyecrazy::

از دست اینا واقعا پولکی شدن، دوست عزیز به نظر منم اول چسبشو در بیار بعد بدون سکه هیت بده اگه نشد از سکه 50 تومانی از این کوچیکا روش بزار ولی اگه کسی دستگاه bga داره بده بهش تا برات حرارت بده من ایجا 50 هزار تومن میدم بوردو میبرم واسم اینکارو میکنه قبلش بردو با فویل و چسب جاهای حساسشو می پوشونم.

بالا